26 вересня, у Європейський день мов, здобувачі освіти 10–11 класів Ліцею №39 (директорка Сніжана ЗАНЄГІНА) довели, що для справжнього спілкування перекладач не потрібен!
Замість традиційних уроків, учні мали чудову можливість взяти участь у дебатах, які майстерно організувала та провела вчитель англійської мови Катерина ТЕРЕЩЕНКО. Приємно, що до змагань долучилися й ті ліцеїсти, які лише цього навчального року почали навчання в 10-х класах нашого закладу.
За результатами словесних баталій перемогу здобули:
команди 10-А та 10-Б класів серед паралелі 10-х класів;
команда 11-Б класу серед паралелі 11-х класів.
Щиро вітаємо переможців і радіємо високим досягненням усіх учасників! Варто відзначити, що кожна команда продемонструвала чудову підготовку, прагнення до перемоги, взаємну повагу та високий рівень володіння англійською мовою.
Захід подарував усім присутнім нові враження, щирі емоції та яскраві моменти, які, без сумніву, залишаться в пам’яті надовго.
Дякуємо нашим ліцеїстам за їхню відкритість, активність та людяність!









Автор фото: Гливяк Ілля, учень 11-А класу