Чи потрібна дистанційна освіта в сучасній школі?
В нашому суспільстві ведеться активна дискусія про дистанційну освіту. Багато батьків та вчителів виступають проти такої освіти взагалі.
На мою думку, як педагога, така форма навчання має право на розвиток та застосування в освітніх закладах. Така форма навчання може бути застосована до дітей з освітніми потребами або в інших ситуаціях. Не секрет, що не всі діти достатньо соціалізуються в дитячому колективі та почувають себе комфортно. То чому б не надати їм можливість навчатися вдома?
На жаль швидкий перехід на дистанційне навчання в умовах карантину не дав можливості дітям та батькам оцінити переваги такого навчання. Ну і зрозуміло, що не всі освітяни змогли якісно долучитися до роботи в таких умовах за об'єктивних причин.
Особисто зрозуміла, що для мого сина дистанційне навчання не прийнятне: йому не вистачало живого спілкування з вчителями та однокласниками.
З іншого боку мій син та й діти , яких я навчаю залюбки проходили тести онлайн, які я створювала на Всеосвіті.
Наш світ стрімко змінюється і діти теж хочуть бачити школу сучасною, яка б задовольняла їх потреби у розвитку з цифровими технологіями. вчитель повинен володіти навичками дистанційного навчання та активно впроваджувати в системі традиційного навчання.
Так вже створений наш світ, що все нове спочатку визиває в людини страх, неприйняття, але проходить час і це вже стає нормою життя.