Дорогий наш український воїне!!! Ти робиш для усіх нас героїчний вчинок - захищаєш нас, ризикуючи власним життям. На твоїх плечах лежить доля країни, наше майбутнє. Без Тебе не було б у нас надії на завтрашній день, віри у мирне небо над головою. Ми віримо у Твої сили, твою мужність, віримо в ПЕРЕМОГУ! Бережи себе!
Здобувачі освіти 3-Є класу виготовили обереги та написали листи вдячності нашим непереможним воїнам.
Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!

