Великдень - одне з найбільших родинних свят! Учні 3-Є класу усіх вітають з цим світлим святом! Нашим захисникам та захисницям виготовили вітальні листівки, а також долучилися до акції ''Гостинець воїну''. Гарних свят! Смачної паски! Миру! Перемоги!

Стрічка блогів