… Чи може так - у вільної людини - жодних зобов'язень поставити лайк на те, чим скористувався... Або краще так - Думи мої, думи, ви мої прекрасні! А ще так, можливо – не шукай того, що і так прийде до тебе!
Розпочинаючи свій блог, почала з думок, потім вирішила скористуватися просто уявою, чи роздумами про те, що заставляє людей скористатися матеріалом іншого і не поставити в своє задоволення і в задоволення іншого просто лайк? Правда цікаво?
З іншої сторони і дуже просто… Є таке цікаве поняття, як споживацтво. Життєві спостереження та досвід говорять про те, що на сьогоднішній день це дуже актуальна тема. Мабуть, ми не маємо тієї витримки, як це потрібно було і тому все більше маємо в житті негараздів та різних складних ситуацій. Ми хочемо частіше просто брати, добре хоч подякуємо за це, а якщо ні? Звичайно, що від цього ніхто не постраждає, але й почестей не добавиться...
Продовження буде...Відволікаюсь на життєві ситуації, потрібні...отож далі буде!