На вулиці літо, прекрасна пора. Навколо природа всім нам підмига. А люди, що люди, а в них теж пора – відпустків та мрій - величезна пора. Чи збудуться мрії, чи літо швидко промайне та лиш в думках залишиться прекрасною порою. А люди – ми, як коробочки закриті, десь там ворохкаємося вдома і знову залишаємося на самоті своїх думок. Ніхто не знає точно, як бути, що буде, та, чи пора прийшла вже випорхнути вільним птахом у Всесвіт наш прекрасний і жодних холодних думок у серці не допускати.
Ремонти, готовка, ходіння по місту, а ще інтенсиви відомих людей. Щось зроблено добре, вирують емоції, біжить життя, встигаємо встрибнути в наш корабель. Він понесе всіх нас на швидких вітрилах і буде сонце нам світити і хмарки посміхатися почнуть. І добре буде скрізь, у всіх. Прийде нам прощення небесне і запалають серця людей, як зірочки іскристі. Очистим світ і вдячні будем за красу, дива та щедрість нашої планети. Здорові будьте, з щасливими очима, наповненими мріями та позитивом на запас, діліться щастям – поглядом яскравим, живіть, творіть і будьте ви завжди прекрасні, люди нашої планети.
Вдалої відпустки всім, побільше сонця та тепла, насолоди від життя, безмежних краєвидів, поруч гарних друзів. А за вікном блукає літо, пташки співають і ніжним співом всю землю обіймають…