Доброго дня!
Я щиро вдячний тим учням, які наполегливо працювали протягом дистанційного навчання (опрацьовували програмовий матеріал, займалися повторенням, працювали з тестами тощо).
Але є і такі, котрі або зовсім не працювали, або працювали для галочки. Я усе дуже добре бачив і при виставленні оцінок за семестр повністю все-все-все врахую.
Сьогодні у Вас останній (підсумковий) урок інформатики у 9 класі. І я Вам хочу запропонувати розгадати кросворд:


Відповіді до кросворду прошу надсилати мені в особистий чат. Формат відповідей такий:
1. ...
2. …
3. ...
і т. д.
За розгадування кросворду можете отримати додаткові бали, які я потім перенесу у журнал.
Дуже дякую усім за співпрацю та розуміння!
P.S. Свої оцінки за ІІ семестр і рік побачите всі у себе в табелях.