Доброго дня!
Отже, діти, сьогодні знову працюємо дистанційно.
Ми продовжуємо вивчати нову велику тему "Основи інформаційної безпеки. Комп’ютерне моделювання". Сьогодні 2 урок з даної теми.
Записуємо у робочих зошитах:
18 листопада
Безпека в Інтернеті
План уроку такий:
І. Перевірка домашнього завдання
Виконуємо тест за посиланням нижче (вказуємо своє прізвище та ім'я, Ваші оцінки я побачу у себе на ноутбуці):
https://vseosvita.ua/test/start/ttz780
ІІ. Теоретичний блок
Записуємо у робочих зошитах:
Основні загрози, які несе Інтернет:
а) спам — це масові розсилки, реклама, яка надходить до користувача всупереч його волі;
б) фішинг — це вивідування у користувачів персональних даних;
в) кібербулінг — це умисне цькування визначеної особи у кіберпросторі, як правило, впродовж тривалого періоду часу.
г) кібергрумінг — це входження в довіру до дитини з метою її використання в сексуальних цілях;
д) тролінг — це розміщення в Інтернеті провокаційних повідомлень з метою викликати конфлікти між учасниками спілкування;
е) інтернет-залежність — це психічний розлад, нав'язливе бажання вийти в Інтернет і хвороблива нездатність вчасно відключитися від нього.
ІІІ. Практичний блок
1) Виконуємо інтерактивне завдання:
2) Уважно переглядаємо 2 відео:
№1
№2
ІV. Завдання додому (записати у щоденники):
Опрацювати параграф 4.2 та конспект; підг. до тестування
Зауваження. Створений конспект сфотографуйте та відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До нових зустрічей!