Вітаю, восьмикласники!
Отже, дистанційне навчання продовжується і, напевно, вже в цьому навчальному році не закінчиться.
На сьогоднішньому занятті Ви маєте виконати тематичну роботу з теми "Програмування в Лазарус".
Завдання, які є у цій тематичній роботі включають у себе усі теми, які ми з Вами вивчали у ІІ семестрі (я просив на сьогодні повторити їх).
Отже, хто ще не повторив ці теми, рекомендую це зробити.
Після цього виконуємо завдання за посиланням нижче:
https://vseosvita.ua/test/start/wqz332
Тест потрібно проходити тільки 1 раз (при вході вказуємо своє прізвище та ім’я).
P.S. Прошу не зволікати з виконанням та віднестися до дистанційного навчання серйозно, аби потім не було претензій до мене, якщо у Вас буде дуже погана оцінка з інформатики.
Дякую за розуміння. Бажаю усім успіху!