Доброго дня!
Починаючи з сьогоднішнього заняття, ми займаємося повторенням вивченого у 8 класі матеріалу та підготовкою до підсумкової контрольної роботи (до речі, попередню контрольну роботу виконали тільки 11 учнів з 28).
На сьогоднішньому уроці спробуйте повторити тему “Чотирикутники”.
Пропоную роботу за таким планом (до речі, план я даю не для краси, а щоб його виконувати):
1) обов’язково повторити теоретичний матеріал параграфів 1-9 підручника та головне в розділі 1 (стор. 71-74);
2) розглянути і опрацювати такі схеми:





3) розв’язати задачі №806, 811 на стор. 171;
4) розглянути мій особистий відеоурок (дуже хотілося з Вами поспілкуватися, тому записав по можливості):
5) обов’язково перевірте себе за допомогою тесту (його виконуємо лише 1 раз та вказуємо свої прізвище та ім’я як у класному журналі):
https://vseosvita.ua/test/start/jsn521
Дякую усім! До побачення.
P.S. Якщо у когось є запитання, прошу задавайте в особистому чаті.