Доброго дня, діти!
Сьогодні знову вчимося дистанційно.
Діти, на минулому уроці ми почали вивчати нову та дуже важливу тему „Опрацювання табличних даних“. Ви познайомилися із новою для Вас програмою.
Але частина з Вас були відсутні на уроці. Тому я рекомендую переглянути відео (до речі, це усім не завадить):
Тема сьогоднішнього уроку "Редагування та форматування електронних таблиць"
Записуємо у робочих зошитах:
19 листопада
Редагування та форматування електронних таблиць
План уроку такий:
І. Теоретичний блок
Записуємо у робочих зошитах:
1. Робота з листами ЕТ:
а) перейменування;
б) додавання і вилучення;
в) зміна кольору ярличка.
2. Дії з рядками і стовпцями:
а) зміна розмірів;
б) виділення;
в) вставка і вилучення.
3. Форматування комірок.
ІІ. Практичний блок
1. Для глибшого розуміння як виконувати редагування та форматування електронної таблиці, переглядаємо уважно відео:
2. Виконуємо інтерактивні завдання:
№1
№2
ІІІ. Завдання додому (записати у щоденники):
Опрацювати параграф 3.2 та конспект; підг. до практичної роботи №3
Зауваження. Створений конспект сфотографуйте та відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До нових зустрічей!