Доброго дня, діти!!!
На сьогоднішньому занятті я пропоную Вам виконати підсумкову контрольну роботу.
Перед виконанням рекомендую ще раз уважно перечитати та повторити параграфи підручника, які Ви призабули.
Якщо повторили, то зберіться, сконцентруйтеся і вперед. Бажаю усім успіху!
Завдання виконуємо лише 1 раз (другий раз зараховуватися не буде). При вході вказуємо своє прізвище та ім’я як у класному журналі.
Завдання контрольної роботи за посиланням нижче (синім кольором):
https://vseosvita.ua/test/start/qfv897
Дякую усім за співпрацю!
P.S. Ті учні, які не виконають контрольної роботи, будуть не атестовані з даної теми.
На слідуючому уроці, у наступну п’ятницю, будемо підбивати підсумки роботи за рік.