Вітаю!
Нв минулому занятті я задавав Вам завдання опрацювати параграф 2.3 підручника, тому для початку я запропоную Вам перевірити себе за допомогою тесту (його треба проходити тільки 1 раз).
Прикро, але минулий тест виконали тільки декілька учнів, а мені треба виставити оцінки кожному з Вас.
Сьогодні я Вам пропоную роботу за таким планом:
1) повторити теоретичний матеріал параграфа 2.3;
2) перевірити себе за допомогою тесту (посилання нижче синім кольором):
https://vseosvita.ua/test/start/zzs131
3) на слідуючий урок опрацювати наступний параграф 2.4 “Використання мережі Інтернет для навчання” (прочитати параграф, дати відповіді на запитання на стор. 91-92, спробувати виконати цікаві практичні завдання на стор. 92-93);
4) Бажаю усім успіху! На слідуючому тижні Ви маєте виконувати практичну роботу, але я її заміню іншим завданням.
Дякую усім за співпрацю!
P.S. Прошу не зволікати з виконанням усіх завдань та віднестися до дистанційного навчання серйозно (бо іншого вже цього року не буде), аби потім не було претензій до мене, якщо у Вас буде дуже погана оцінка з інформатики.