Скажіть, це може бути випадковість?
Ніхто, мабуть, не відповість відверто.
Та й чи потрібна була ця святковість?
Чи буде радість з "нагород посмертно"?
Великий жаль і невимовний біль
За тими, хто нас затуляв собою!
Серце щемить і рветься аж навпіл.
Хто відповість за отаку сваволю?
Марина Лавришин
04.11.2023