І неймовірно котиться сльоза,
Плаче небо, вітром обіймає.
В горлі застряють якось слова,
Бо Матір Божа знов героїв пригортає...
Вічна пам'ять, не загоїть біль,
Яка болітиме довіку в Україні.
Яка ж лиха душа вказала ціль,
Хто знову зрадив рідну Батьківщину.
О, Боже милий, зглянься ти на нас,
Бо скільки можуть хлопці погибати.
Почуй ти наш нескінченний глас,
Зумій, хто забирає життя наказати.
Вам світла пам'ять і вічний покій,
Пробачте, що спасти вас не змогли.
Вашим мамам від нас поклін низький,
За те, що так життя нам віддали...😪🙏
🖋Марія Сухорукова