Пропоную усім 11-класникам такий формат наступного заняття з алгебри:
1) Повторити означення степеня, кореня n-го степеня, переглянувши у тому числі відео:
2) Після цього виконати завдання за посиланням:
https://vseosvita.ua/test/start/mzm946
Бажаю усім гарного дня! Дякую.