Вітаю усіх!
Діти, ми починаємо вивчати модуль "Основи електронного документообігу". Модуль складається із 2 великих тем. Сьогодні вступний урок по 1 темі. Ми опрацюємо тільки теоретичний матеріал.
Тема сьогоднішнього уроку "Поняття документу. Документообіг".
Записуємо у робочих зошитах:
30 березня
Поняття документу. Документообіг
Пропоную роботу за таким планом:
І. Вивчення нового матеріалу
Записуємо у робочих зошитах:
1. Документ – основний вид ділового мовлення, що фіксує та передає інформацію, підтверджує її достовірність, об'єктивність.
Основні функції документа:
а) офіційна;
б) ділова;
в) оперативна.
2. Види документів:
а) за найменуванням: заяви, листи, телеграми, довідки, протоколи та ін.;
б) за походженням: службові та особисті;
в) за стадіями створення: оригінали, копії, виписки;
г) за напрямком: вхідні та вихідні;
д) за типом носіїв: паперові та електронні;
е) за терміновістю: термінові та нетермінові.
3. Оригінал та копія документа:
Оригінал – це примірник документа, що має оригінальний підпис посадової (службової) особи установи.
Копія – це документ, що містить точне знакове відтворення змісту чи документної інформації іншого документа.
4. Документування — це процес створення і оформлення документів.
5. Документообіг — це рух документів в організації з моменту їх створення або одержання і до завершення виконання або відправлення.
ІІ. Завдання додому (записати у щоденники):
Опрацювати конспект
Зауваження. Практичні завдання з даної теми будемо виконувати, коли буде очне навчання. Створений конспект відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До нових зустрічей!