Доброго дня!
Сьогодні розпочинаємо вивчати 2 велику тему модуля "Основи електронного документообігу", яка називається "Технічні та програмні засоби обробки документів. Електронний документообіг".
Сьогодні 1 урок по цій темі. Нагадую, що ми опрацюємо тільки теоретичний матеріал.
Тема сьогоднішнього уроку "Системи управління електронними документами".
Записуємо у робочих зошитах:
22 квітня
Системи управління електронними документами
Працюємо за таким планом:
І. Розминка
Спробуйте розгадати декілька анаграм з даної теми:
1) ЕКМТОУДН
2) ІАНУЯВРЛНП
3) ИСАЕТСМ
4) ПЛТРОА
Відповіді до анаграм надсилаємо мені в особисті повідомлення. Дякую.
ІІ. Вивчення нового матеріалу
Записуємо у робочих зошитах:
1. Електронний документ - це документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа.

2. Системи управління електронними документами:
а) системи електронного документообігу - забезпечують процес створення, управління доступом і розповсюдження електронних документів;
б) системи управління інформацією - забезпечують агрегацію інформації, управління інформацією і її доставку через Інтернет;
в) системи управління вмістом - забезпечують створення вмісту на рівні об'єктів для їх подальшого багаторазового використання.

3. Головні функції систем управління електронними документами:
а) накопичення і зберігання;
б) створення найбільш ефективних систем пошуку необхідних даних;
в) максимальний рівень захисту всієї наявної в структурі інформації;
г) ефективна маршрутизація інформації;
д) колективна робота над документами.

4. Схема класифікації систем електронного документообігу:

ІІІ. Завдання додому (записати у щоденники):
Опрацювати конспект
Зауваження. Практичні завдання з даної теми будемо виконувати, коли буде очне навчання.
Створений конспект відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До нових зустрічей!