Доброго дня!
Діти, тільки 2 учні, Дідушок Д. та Калашніков А., виконали контрольну роботу, яка була на минулому тижні!!!
Тому, будь ласка, виконайте завдання цієї роботи за покликанням нижче:
https://vseosvita.ua/test/start/eom557
Сьогодні ми починаємо вивчати нову велику тему "Системи керування базами даних". Маємо 1 урок з даної теми. На її вивчення відводиться 8 уроків.
Тема є дуже важливою!!!
Записуємо у робочих зошитах:
1 листопада
Бази даних. СКБД
План уроку такий:
І. Теоретичний блок
Записуємо у робочих зошитах:
1. База даних (БД) – це сукупність взаємопов’язаних даних певної предметної області.
Приклади баз даних:
а) система продажу та бронювання залізничних квитків;
б) система обліку викрадених автомобілів;
в) система обліку платників податків;
г) система обліку банківських платежів;
д) бібліотечний каталог;
е) телефонна книга та ін.
2. Моделі баз даних:
а) ієрархічна;

б) мережева;

в) реляційна.

3. Системи керування базами даних (СКБД) – це програми для роботи з базами даних.
Ми будемо вивчати СКБД MS Access 2007.
4. Основні об’єкти бази даних:
а) таблиці (для зберігання даних) - основний об'єкт БД, без таблиць БД існувати не може;
б) форми (для зручного перегляду даних);
в) запити (для пошуку потрібних даних в БД);
г) звіти (для виведення результатів обробки БД на папір);
д) макроси та модулі (вивчати їх не будемо).
ІІ. Практичний блок
1) уважно переглядаємо відео (рекомендую для всіх):
2) виконуємо інтерактивне завдання (скріншот виконаного завдання надішліть, будь ласка, мені в особисті повідомлення):
ІІІ. Домашнє завдання
Опрацювати параграф 3.1 та конспект; підг. до тестування
Зауваження. Створений конспект відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До нових зустрічей!