Доброго ранку, діти!
Отже, продовжуємо навчатися дистанційно.
Сьогодні ми продовжуємо вивчати тему №2 "Рівняння і нерівності". І маємо 4 урок з даної теми.
Записуємо у робочих зошитах:
7 жовтня
Класна робота
Метод інтервалів
Працюємо за таким планом:
І. Вивчення нового матеріалу
На сьогоднішньому занятті ми продовжимо розв'язувати нерівності методом інтервалів.
Записуємо у робочих зошитах:




Також я помітив, що дехто з Вас неправильно визначає знаки.
Нагадую, щоб визначити знак нерівності на проміжку, потрібно взяти будь-яке число з цього проміжку і підставити його у нерівність. Обчислювати необов'язково, головне визначити, який буде знак у відповіді: + чи -.
ІІ. Закріплення вивченого матеріалу
Розв'язування вправ з підручника:
№5.3(1,5) - розв'яжіть у зошитах самостійно.
ІІІ. Завдання додому (записати у щоденники):
розв'язати вправу №5.4 (2,3)
Пишемо у зошитах
Домашня робота
№5.4 (2)
та розв'язуємо завдання на наступний урок.
Зауваження: виконані завдання класної та домашньої роботи відправте, будь ласка, мені в особисті повідомлення.
До наступного заняття!