Бібліотека вебквестів
58
559
10
22
Час за який потрібно виконати всі завдання: 1 година
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 25 разів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Привіт! Ласкаво просимо до нашої захоплюючої гри "Загадки про літо"! Давайте разом розгадаємо цікаві загадки про найтеплішу пору року. Готові до пригод? Тоді почнемо!
Цей рівень містить 18 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
17 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Полуничку у сметанці
Приготує мама вранці.
Літо бавиться в дворі,
Знов кусають комарі!
Вітаємо вас з успішним завершенням рівня! Ви справжній майстер загадок про літо.
В небі ластівка летить,
З вітром листя шелестить,
Воду п’є лелека.
Сонце палить. Спека.
Дозріває жито.
Яка пора?
Відмінно! Ви відгадали загадку!
Липи в квіточки убрались,
Віддавати цвіт зібрались
Покупатись кличе річка,
Тепла в ній уже водичка!
Супер!
Дині, гарбузи, томати:
Смакувати, смакувати…
От і літечка кінець,
Осінь йде вже навпростець.
МОЛОДЕЦЬ!
На лозі, росою вмиті,
Зріли грона соковиті.
В сонця силоньку черпали,
Золотистим соком стали.
Чудово!
Я тримаю у долоні
Намистиночки червоні.
Ягідка ця кислувата,
На кущі їх так багато!
Вірно!
У зеленім картузі
На одній стоїть нозі.
Коло вуха китиця
Щирим злотом світиться.
Звичка в нього є ота:
Він голівку поверта
В бік, де сонце котиться,
Родичем доводиться.
Ви відгадали загадку!
Хтось у лузі біля річки
Загубив барвисті стрічки.
Дощик вгледів, підібрав,
Небеса підперезав.
Коли падаю я з неба,
Люди кажуть: «Так і треба.
Восени тоді, вважай,
Буде добрий урожай!»
Що за дерево, чий цвіт
Пахне медом на весь світ?
Золотиста нитка в'ється,
Тільки в руки не дається.
Нахмуриться, насупиться,
В сльози вдариться,
Нічого не залишиться.
Чудово!
Влітку дітям насолода
Та зимова прохолода.
Влітку радо ми їмо
Найсмачніше — …
Вірно!
Нашуміла, нагриміла,
Все помила і пішла.
І сади, і городи
Всій окрузі полила.
З гілки – на стежку,
З травички – на билинку
стрибає пружинка-
Зелена спинка.
Кругле, рум’яне,
Я росту на гілці.
Люблять мене дорослі,
І маленькі дітки.
Не чіпайте ви мене:
Бо обпалю і без вогню!
У тиху погоду немає нас ніде,
А вітер подме – біжимо по воді.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0