Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Привітання на початку гри (показується учням)
На сцені дія, за кулісами – гра, Професійно працює театральна сім'я.
Ласкаво просимо до захопливого театрального світу! Тут, за налаштуваннями сцени, кожен виконує свою унікальну роль, щоб створити справжнє мистецтво. Квест "За лаштунками" відкриває для вас секрети людей, які працюють над магічною виставою.
Ви побачите, ким є режисер і що робить драматург, познайомитесь з творчістю художника-постановника, костюмера, звукорежисера та інших. Під час цього квесту на вас чекають цікаві завдання, які допоможуть відчути себе частиною театральної команди.
Готові вирушити в цю подорож і відкрити для себе всі професії, які оживляють театр? Тоді вперед — на вас чекає справжня пригода!
У коридорі шість дверей. За кожними дверима працює фахівець. Зазирни у кожні двері, виконай завдання - дізнаєшся найцікавіше про театр.
Мітка №1/11
Двері 6
Вихід з рівня
Щоб вийти потрібен ключ
Повідомлення перед введенням ключа:
Щоб завершити квест, потрібен ключ.
За цими дверима працює режисер.
Театральний режисер — творчий працівник театру, який здійснює постановку драматичного або музично-драматичного (опери, оперети, мюзиклу) твору. Театральний режисер найчастіше керує театром, тобто очолює не тільки творчий процес, а й господарську діяльність підприємства.
Перейди за покликанням https://learningapps.org/view38586894 та розгадай кросворд. Якщо правильно виконаєш завдання, дізнаєшся про те, яку країну вважають батьківщиною театру.
Увага! "Ключем" є назва країни, що складається з двох слів.
Правильні варіанти ключа:
Стародавня ГреціяГреція
Повідомлення після введення ключа:
Чудово! Дякую за пройдений квест!
Бурхливі оплески справжнім театралам!
Мітка №2/11
Двері 1 Завдання з відповіддю
Завдання:
Вітаю за лаштунками театру. За цими дверима працює драматург.
Драмату́рг — письменник/ письменниця створює драматичні твори (драми, трагедії, комедії, трагікомедії, водевілі, містерії, інтермедії, драматичні поеми тощо), призначені для вистав на театральному кону, або для читання.
У грецькому театрі було лише три актори, причому кожен з них міг грати кілька ролей. Також у кожної постановки був спонсор, який складав кошторис рівно на трьох осіб.
У грецькому театрі всі ролі виконували чоловіки, в тому числі і жіночих персонажів.
Відчиняй наступні двері.
Мітка №4/11
Двері 3 Завдання з відповіддю
Завдання:
У цій кімнаті працює гример.
Гример - майстер, що володіє мистецтвом перетворювати зовнішність актора за допомогою фарб, наклейок і інших хитрувань.
Перейди за покликанням https://learningapps.org/view38589300 та пограй у гру. Якщо правильно виконаєш завдання, то дізнаєшся, що відокремлює сцену від залу.
Запиши ключове слово.
Правильні варіанти відповіді:
Театральна завісаЗавіса
Відповідь на завдання:
Вітаю! Ти все робиш правильно.
Завіса вперше з'явилась у Стародавньому Римі. Але вона не розсовувалась і не підіймалася нагору звичними нам способами. Давньоримська завіса опускалася перед виставою в щілину в підлозі.
Прямуй до четвертих дверей!
Мітка №5/11
Двері 4 Завдання з відповіддю
Завдання:
За цими дверима працює звукорежисер.
Звукорежисербере участь у роботі з підготовки нових і поновлення раніше створених вистав (програм). Забезпечує високий художньо-технічний рівень фонограми музичного оформлення, безпосереднього втілення фонової партитури вистави (програми). Несе відповідальність за технічну якість звуку, залежно від акустичної можливості сценічного майданчика. Інструктує звукооператорів і контролює їх роботу.
Найбільший у світі театр знаходиться в Китаї. Він називається «Перлина на Воді». Його висота – близько 50 метрів, ширина – 215, довжина – 145 метрів.
Наступне завдання ховається за п'ятими дверима.
Мітка №6/11
Двері 5 Завдання з відповіддю
Завдання:
За цими дверима тебе чекають актори.
Актор — людина, завдання якої змусити глядача повірити: все, що відбувається на сцені або на екрані — реальне. Талановиті актори змушують сміятися і плакати, злитися і радіти, заздрити й почуватися щасливим. А іноді й самі забувають, що грають роль. Стати актором — отримати шанс прожити не одне, а десятки різних життів.
Перейди за покликанням https://learningapps.org/view38590112 та пограй у гру. Якщо правильно виконаєш усі завдання, то дізнаєшся, де знаходиться найменший у світі театр.
Увага! Відповідь - назва міста.
Правильна відповідь:
Філлах
Відповідь на завдання:
Найменший театр у світі, згідно з Книгою рекордів Гіннеса, знаходиться в австрійському містечку Філлах. Театр під назвою «Кремлівський «двір» («Kremlhof») зі сценою, розмір якої 1,3 х 1,3. метра, розрахований він лише на 8 глядачів.
Поглянь у вікно.
Мітка №7/11
Вікно Завдання з відповіддю
Завдання:
Гігантське «яйце» зі скла і титану, немов фантастична підводний човен, спливла посеред Пекіна — не що інше, як будівля сучасного театру. Його творець, архітектор, француз Поль Андре, дав волю своїй фантазії й зробив справжній футуристичний об’єкт.
Щоб потрапити в хол театру, потрібно пройти по підводному тунелю довжиною 80 метрів, і вже це одне приводить у захват. Крім вистав, тут проводяться симфонічні концерти і різні шоу-програми.
.
Яка довжина тунелю? Запиши число.
Правильна відповідь:
80
Відповідь на завдання:
Молодець. Ти справився із завданням.
Зазирни у сміттєвий бак.
Мітка №8/11
Сміттєвий бак Завдання з відповіддю
Завдання:
Хтось викинув у сміттєвий бак квиток на виставу. Цікаво, яка його ціна? Дізнаєшся, скільки гривень заплатили за квиток, розгадавши ребус.
Увага! Впиши тільки число.
Правильні варіанти відповіді:
300Триста
Відповідь на завдання:
Будівлі театрів, театральні атрибути, портрети знаменитих театральних діячів зображувалися на сучасних грошових знаках різних країн – монетах і купюрах.
У нас на 20 – гривневій купюрі зображений Львівський оперний театр. На одному її боці зображена скульптурна композиція, яка прикрашає Великий театр, а на іншому – сама будівля театру з цієї ж скульптурою. На титульній стороні зображений Іван Франко.
Зверни увагу на колону.
Мітка №9/11
Колона 1 Завдання з відповіддю
Завдання:
Афішна тумба – вулична висока тумба циліндричної форми для вивішування рекламних афіш – була придумана у Франції й має ім’я паризького друкаря Габріеля Морріса (Gabriel Morris), що отримав в 1868 році дозвіл міської влади Парижа встановити такі тумби по місту і клеїти на них концертні та театральні афіші, за умови, що всередині тумби міські двірники ховали свої мітли та інший інструмент для підтримки чистоти на вулицях столиці.
Запиши назву країни, де придумали афішну тумбу.
Правильна відповідь:
Франція
Відповідь на завдання:
Ти дуже уважний!
Торкнись іншої колони.
Мітка №10/11
Годинник Завдання з відповіддю
Завдання:
27 березня у всьому світі відзначають День театру. World Theatre Day був заснований у 1961 році у Відні на IX конгресі Міжнародного інституту театру при Юнеско і відзначається щорічно з 1962 року.
Коли відзначають День театру?
Запиши дату.
Правильна відповідь:
27 березня
Відповідь на завдання:
Найстарішим театром в Європі вважається театр Маноель (Валлетта), побудований в 1731 році, це театр на 650 глядачів з унікальною акустикою залу. При театрі є музей.
Закінчується наша подорож.
Прямуй до останніх дверей.
Мітка №11/11
Колона 2 Завдання з відповіддю
Завдання:
Норвезька столиця Осло входить в список театральних «креативників». В самому центрі міста розмістився оперний театр — величезна будівля з мармуру і скла з оглядовим майданчиком, простягнулися уздовж узбережжя на кілька сот метрів.
Його сцена складається з 16 майданчиків, незалежних один від одного і здатних переміщатися в просторі під різними ракурсами. Така конструктивна знахідка дозволяє створювати найскладніші декорації, вводячи глядачів в емоційно-культурний транс. Постановки відрізняються своєю різноплановістю та оригінальністю прочитання, а число відвідувачів театру за весь час його існування вже перевищила 8 мільйонів.