Знайшовши предмети, що мають відношення до виробництва та споживання електроенергії, ви отримаєте енергозберігання в кабінеті фізики.
Бібліотека вебквестів
Знайшовши предмети, що мають відношення до виробництва та споживання електроенергії, ви отримаєте енергозберігання в кабінеті фізики.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 20 хвилин
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 3 рази
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Привіт, любий друже! Знайди прилади в кабінеті фізики, що мають відношення до електричного струму, назви їх правильно та отримай перемогу! Успіхів!
Цей рівень містить 5 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
4 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Прилад виготовлений у вигляді табло з цифрами, розмір яких дозволяє розрізняти показання з відстані до 5 м
Діапазон вимірювань:
- постійний струм: 0-200мА; 0-0,5А; 0-2.5А
- постійна напруга: 0-2.5В; 0-10В
Гальванометр
використовується в кабінеті фізики та призначений для отримання великих зарядів, високих різниць потенціалів при проведенні демонстраційних дослідів по електростатиці.
Електрофорна машина
пристрій, в якому здійснюється збільшення потужності вхідного сигналу за рахунок енергії допоміжного джерела живлення. За видом використовуваної енергії розрізняють : електричні, магнітні, гідравлічні, пневматичні і механічні.
підсилювач напруги
Вимірює власне силу струму, яка проходить через його опір, тож його можна охарактеризувати як амперметр із великим опором. Підключається паралельно до ділянки кола, на якій потрібно виміряти напругу. Його великий опір забезпечує те, що прилад лише в незначній мірі впливає на проходження струму через коло.
вольтметр
пристрій, що дозволяє плавно або східчасто регулювати потужність, напругу або струм, що подається на пристрій, зменшуючи або збільшуючи яскравість лампи, температуру нагрівання праски, електричного обігрівача, електроплити, паяльника.
Димер
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: