Цей квест спрямований на розвиток мислення дітей, розвиває вміння відгадувати загадки та називати предмети. Завдяки цікавим малюнкам у дітей розвивається пам'ять.
Бібліотека вебквестів
49
42
0
14
Цей квест спрямований на розвиток мислення дітей, розвиває вміння відгадувати загадки та називати предмети. Завдяки цікавим малюнкам у дітей розвивається пам'ять.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 20 хвилин
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Вітаємо та просимо в гості. Але перш за все завітайте у вітальню та вгадайте, що там є. Вкажіть на предмет та відгадайте загадку. А яка пора року зображена за дверима?
Цей рівень містить 14 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
13 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Дякую за гостини. Погляньте як гарно на вулиці. Це справжня золота осінь!!!

Вітаю!!!Ти вмієш відгадувати загадки, розумнику!!!
Від сонця, граду і дощів
Рятує гриб кольоровий людей.
Якщо на небі ні хмаринки
Залишають її у будинку
Вірно, це парасолька!

Воно з вовни або з драпу,
Комір з хутра багатий,
А щоб ви не захворіли,
Зігріє вас від злої хуртовини!
Відгадайте, що це?
Це зимовий…
Так, це пальто.

Ношу на голові поля,
Але це зовсім не земля.
Так, це шляпа. А ти носиш шляпу?

Летять, кружляють,
На землю лягають,
З землі не встають
І тут пропадуть.
Так, це листя. Поглянь, яка краса!!!

Всі одягнути її хочуть,
І на ній весь день висять
І пальто, куртки,
Коли прийдемо з прогулянки.
Вірно, це вішалка.

Ніг не маю, а ходжу,
Рота не маю, а скажу,
Коли обідати, коли спати,
Коли роботу починати.
Все правильно, це годинник. Цок-цок!!!

Ріс я на баштані,
Мав зелені штані,
У тік із двору,
Ліг у комору.
Я свиней боюсь,
А звуть мене …
Це - гарбуз, такий золотий та казковий.

Ні дощами, ні снігами
За сто років не розмити.
Але хлопці – хулігани
Можуть м’ячиком розбити.
Це вікно. Поглянь, яка зараз пора року.

Вночі діти солодко сплять.
Потрібен відпочинок для малят.
Вночі найкраща подружка.
Це - подушка. Така м'якенька та пухкенька.

Хто входить і виходить,
Той першим нам руку подає,
Ми стоїмо завжди при вході,
Нас у хаті кілька є.
Так, це двері.

Він не ліжко, хоч спимо,
Лежимо і сидимо.
Не простий, а розкладний,
Невеликий і зручний.
Так. А тобі зручно сидіти на дивані?

Відгадай загадку – хто ми:
У ясний день сидимо ми вдома.
Якщо дощ – у нас робота:
Захищати ноги від води та болота
Так, це - чоботи.

Лежу я у вас під ногами,
Топчіть мене чобітьми,
А завтра у двір заберіть мене
І бийте мене, колотите мене.
Щоб діти могли повалятися на мені,
Борсатися і перекидатися на мені.
Так, це килимок.

Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 0