Шановні колеги! Запрошую Вас та учнів відвідати найпрекрасніші куточки нашої мальовничої України. В цьому вебквесті запропоновані Вашій увазі цікаві факти та чудові відео про кожну з областей. Бажаю насолодитися віртуальною екскурсією.
Бібліотека вебквестів
712
1661
0
Шановні колеги! Запрошую Вас та учнів відвідати найпрекрасніші куточки нашої мальовничої України. В цьому вебквесті запропоновані Вашій увазі цікаві факти та чудові відео про кожну з областей. Бажаю насолодитися віртуальною екскурсією.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Добрий день, любі учні!
Я з радістю пропоную Вам приєднатися до віртуальної екскурсії по відомим місцям України. У нас є багато чудових місць, які варто відвідати. Давайте разом відкривати для себе нові куточки мальовничої України!
З якого міста Ви б хотіли почати нашу подорож?
Цей рівень містить 46 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
45 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ось і добігає до завершення наша незабутня подорож мальовничою Україною! Я гадаю, що тепер Ви стали набагато ближчими до рідної країни. До зустрічі!
До нових зустрічей!
Вітаємо в місті Одеса!
Одеса "Перлина у моря" здавна є торговим та туристичним центром України. Це прекрасне європейське курортне місто, яке і сьогодні зберігає свою унікальну культуру.
Пропоную переглянути чудове відео та познайомитись з колоритом Одеси!
Цікавий факт!
Пам'ятник «Я люблю Одесу» (якір-серце).
Бронзова пам'ятка має висоту 2 метри та важить 200 кілограм. Емблема виконана у формі якоря (Одеса – портове місто), в якому вгадується серце (символ любові до міста) та амфора (свідоцтво про давнину міста).
Цікавий факт!
Одеська кухня - це справжнє поєднання традиційних українських страв з кулінарними інгредієнтами та методами з усього світу.
До найвідоміших страв відносяться:
"Чорний хліб" (на основі змеленого зерна, меду, горіхів).
"Кавун по-одеські" (цікаве поєднання кавуну, зелені цибулі та спеціального соусу).
"Одеська кропива" (страва з кропиви, яєць та цибулі).
І авжеж морепродукти. Найбільш відомі з них - це мідії та креветки, серед риби - тюлька та бички.
Одеський національний академічний театр опери та балету – перший театр в Одесі за часом спорудження, значенням і популярністю.
Запрошую походити по найстарішому оперному театру України!
Вітаємо у Миколаєві!
Місто Миколаїв було назване на честь святого Миколая, покровителя мореплавців.
Пропоную переглянути невелика підбірку найдивовижніших місць Миколаєва, які повинен побачити кожен турист відвідавши це місто!
Миколаївський зоопарк - один із найвідоміших і найстаріших зоопарків в Україні, розташований в Миколаєві.
З тваринами Миколаївського зоопарку можна познайомитися під час онлайн-екскурсій за посиланням: https://youtu.be/rL3LAqaaVek
Вітаємо в Херсоні!
Херсон – затишний куточок Південої України. Історія створення міста, заснування фортеці, легенди та таємниці, про все це у віртуальній екскурсії.
Цікавий факт!
На Херсонщині встановлено 2 пам’ятника кавуну — в місті Гола Пристань та на трасі, що веде з Дніпропетровської області (від Кривого Рогу і Нікополя) на південь, вздовж річки Дніпро, на повороті з траси на захід, біля села Осокорівка Нововоронцовського району.
Пам’ятник кавуну біля Осокорівки
Вітаємо у Запоріжжі!
Це надзвичайне українське місто, яке приваблює своєю красою. Запоріжжя – місто, в якому досі відчувається козацький дух, попри сучасні забудову й підприємства. Місто, засноване ще за часів Київської Русі, має чим здивувати гостей і місцевих жителів.
Пропоную відвідати національний заповідник "Хортиця".
Комплекс побудований у заповіднику «Хортиця» (Запоріжжя). Його зведення розпочалося у 2005 році. Являє він собою копію поселення козаків.
Українські козаки – славетні лицарі, мужні воїни. Вони залишили вагомий слід в нашій історії, з ними пов’язано і багато цікавих легенд, переказів. Давайте пригадаємо або ж дізнаємось цікавинки про козаків.
Вітаємо у Донецькій області!
Перш за все знаменитий Донецький край великим запасом вугілля, а, значить, і шахтами.
Курортне місто Донеччини – Святогірськ, знамените своїм унікальним печерним монастирем, висіченим у білосніжній крейдяній скелі, що височить над Сіверським Донцем.
Цікавий факт!
Донецька область має в своїх надрах унікальні поклади кам’яної солі, білої глини (каоліну), використовуваної для виробництва якісної порцеляни, а також ртутної руди (кіноварі), цирконію, гранітів, крейди, вапняків і навіть алмазів.
Цікаво, що видобуток вугілля проводиться навіть на 1200-метровій глибині.
Унікальний скіфський меч віком 2500 років, знайдений під Слов’янськом у Донецькій області, передано на реставрацію до Національного науково-дослідного реставраційного центру України.
Вітаємо у Дніпрі!
Дніпро – місто контрастів, яке приховує багато секретів і загадок. Давайте їх разом розгадаємо переглянувши відео.
Цікавий факт!
У Підгородному на Дніпропетровщині працює центр кобзарської творчості. Там дітей і дорослих навчають грати на старовинних українських інструментах.
Познайомимось із музикантами та майстрами з виготовлення бандур та кобз: https://youtu.be/LZTx5DwnmFQ
Вітаємо у Харкові!
Усім відомо, що Харків – це перша столиця України, місто з найбільшою площею і ринком у Європі та промисловий центр держави.
Давайте відвідаємо найвизначніші місця Харкова.
Цікавий факт!
Державний Прапор розміром 22,5 м на 15 м підняли до 30-річчя Незалежності України на найвищий в Україні та Європі флагшток у 101 м, що встановлений на набережній річки Лопань у центральній частині Харкова.
Вітаємо у Полтаві!
Полтавщина — туристичний регіон з багатьма унікальними пам’ятками та культурними об’єктами. Це галереї, музеї, зразки архітектури, унікальні природні місця, які неодмінно потрібно відвідати.
Давайте послухаємо легенду про Полтаву. https://www.youtube.com/watch?v=LFPX5c6XjHA
Цікавий факт!
Галушка стала офіційним символом Полтави, а пам'ятний знак галушці був офіційно внесений у символіку міста.
Цей витвір мистецтва уособлює достаток і добробут полтавської родини і є величезною мискою зі звареними 12-ма галушками і глибокою ложкою на постаменті у вигляді дерев'яної стільниці, перевитої рушником.
Вітаємо у Кропивницькому!
Кропивницький, раніше відомий як Кіровоград, є одним з міст України, що має багатий історичний, культурний та архітектурний ландшафт.
Перейдіть за посиланням та дізнайтесь цікаві факти прекрасного міста.
«Ху́тір Наді́я» — державний музей-заповідник Івана Карпенка-Карого (Тобілевича).
Давайте відвідаємо державний заповідник-музей І. К. Карпенка-Карого (Тобілевича), у Кропивницькій області, між селами Миколаївка і Шевченкове.
Вітаємо у Черкасах!
Черкаси – мальовниче місто на схилах Дніпра, справжня перлина та прикраса нашої країни.
Перейдіть за посиланням та перегляньте Черкаси з пташиного польоту.
https://www.youtube.com/watch?v=_JNsUf6YeAE
Зробіть віртуальну подорож по визначним місцям Черкащини.
Вітаємо у Вінниці!
Вінниця - чудове місто у Центральній Україні, яке славиться не тільки багатою історією, але й безліччю відзнаками, якими її неодноразово нагороджували. Декілька разів Вінницю визнавали найкомфортнішим містом в Україні, багато хто називає Вінницю - містом фонтанів, і є ще чимало досягнень, адже нашому місту безперечно є чим пишатися!
Вітаю у Києві!
Київ – це столиця України та одне з найбільших міст нашої держави. Тут панує своя неповторна краса та атмосфера. Київ зачаровує магією!
Цікавий факт!
Каштанове дерево — головний символ Києва. Тут їх росте два мільйони. Вони перетворили місто на березі Дніпра в одне з найзеленіших у світі.
Перейдіть за посиланням та перегляньте відео:
https://24tv.ua/kyivnews/yak_kashtani_zrobili_slavu_kiyevu_u_sviti_n592130
Цікаві факти!
Монуме́нт Незале́жності — тріумфальна колона в Києві, присвячена незалежності України. Розташована у центрі міста на Майдані Незалежності.
Вітаємо у Чернігові!
Чернігів - місто-герой на правому березі річки Десни, адміністративний центр Чернігівської області. Це одне з найдавніших міст України, засноване наприкінці VII століття.
Цікавий факт!
Чернігівський колегіум, або Чернігівська колегія — один із найстаріших середніх навчальних закладів в Україні.
Вітаємо у Сумах!
Місто Суми, розташоване в Сумській області України, є багатогранним і чарівним місцем. Його історія, цікава назва та розмаїття визначних місць та природних багатств роблять його привабливим для туристів та дослідників.
Цікаві факти!
Сьогодні ми зібрали для вас цікаві факти про садибу Харитоненків. Саме цим будинком вулиця Троїцька зустрічає сумчан і туристів.
Вітаємо у Житомирі!
Житомир – одне з найстаріших міст України, засноване 884 року. Вирушайте в подорож мальовничим Житомиром за посиланням.
Цікавий факт!
На Житомирщині працівники Коростенського району електромереж облаштовують на електричних опорах металеві платформи, які роблять гнізда лелек безпечними.
Вітаємо у Хмельницькому!
Хмельницький - чарівне та затишне місто! Можливо для когось це місто - аля-ринок, але це зовсім не так! Так, тут немає львівського шику чи одеського гумору, київських масштабів або чернігівської давнини. Зате є фантастична краса Південного Бугу, шарм міста-дендропарку і романтичний затишок центру.
Цікавий факт!
Меджибізький замок — найстаріший на землях Поділля, розташований у селищі Меджибіж Хмельницької області. Побудований на мисі, утвореному річками Південний Буг та Бужок — саме звідси пішла назва замку. Фортечний ансамбль складається з кількох будівель — Палац, Лицарську та Північну вежу, Офіцерську башту. Кожен об’єкт поєднує своєрідні архітектурні стилі та форми. У центрі замку церква Св. Миколая.
Вітаємо у Чернівцях!
Чернівці - центр найменшої в Україні області, яка складається з двох історичних регіонів - Північної Буковини та Бессарабії.
Вітаємо в Івано-Франківськівській області!
Івано-Франківськ – зовсім невелике і компактне місто, яке здається зовсім крихітним з висоти пташиного польоту. Але це взагалі не означає, що йому нема чим здивувати гостей і мандрівників. Насправді, щоб об’їхати всі цікаві околиці і дізнатися всі секрети міста, не вистачить однієї відпустки.
Вітаємо на Тернопільщини!
Тернопіль – це не просто гарне місто на заході України, воно має чимало “родзинок” про які не знають навіть місцеві жителі та особливий шарм.
Вітаємо у Рівному!
Рівне – це красиве і цікаве місто з прекрасною архітектурою. Оскільки Рівне дуже сильно постраждало в період Великої Вітчизняної війни, історичних і архітектурних пам'яток тут залишилося не так вже багато. Але не дивлячись на це, в місті є декілька архітектурних пам'ятників, які варто відвідати.
Історична спадщина Рівненщини. Замки та Фортеці України, Рівненська область.
1. Дубенський замок, м. Дубно.
2. Острозький замок, м. Острог.
3. Тараканівський Форт (Дубенський Форт), с. Тараканів.
4. Губківський замок (Соколині гори), руїни фортеці, с. Губків.
Вітаємо у Луцьку!
Луцьк - одне з найдавніших міст України. Місто з багатою історією, працьовитими мешканцями та великими перспективами для розвитку.
Вітаємо в місті Лева!
Львів невичерпний. Це не просто місто з історією, а місто з душею. Своєю особливою атмосферою, яку відчуває кожен, хто приїжджає сюди бодай на декілька днів. Тут хочеться залишитися, або принаймні повертатися ще не раз.
Цікавий факт!
Ратуша у Львові – головна архітектурна прикраса площі Ринок і найвідоміший символ міста. Ця адміністративна будівля не перестає привертати увагу тисячів туристів, завдяки своєму дивовижному ансамблю споруд і можливості насолодитися панорамою Львова з його оглядового майданчика. Сьогодні Ратуша є резіденцією Львівської міської ради та пам’яткою архітектури національного значення. Вона належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Цікавий факт!
Гора Говерла.
Шість найвищих вершин Українських Карпат, шість двотисячників розташувалися на одному гірському масиві — Чорногора. Найвищою серед самих найвищих є гора Говерла висотою 2061м. Знаходиться вона на лінії розмежування двох областей, недалеко від румунського кордону.
Вітаємо в Ужгороді!
Ужгород – найзахідніший і за сумісництвом найменш населений обласний центр України. Він знаходиться біля самого підніжжя по ту сторону Карпатських гір. Туристи приїжджають сюди подорожувати по замкам і милуватися місцевими красотами. Його ж використовують, як великий транспортний вузол під час подорожей до Європи.
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: