Бібліотека вебквестів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Привіт! Цитатою вебквесту є слова Теодора Рузвельта «Варто тільки повірити, що ви можете – і ви вже на півдорозі до цілі».
Ваше завдання відшукати у класній кімнаті 18 підказок, з них 9 завдань.
Цей рівень містить 18 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень.
9 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
"Пташка, яка сидить на дереві, не боїться, що гілка зламається. Вона розраховує не на міцність гілки, а на вправність своїх крил..."
Завжди вірте в себе і свої сили!
"Пташка, яка сидить на дереві, не боїться, що гілка зламається. Вона розраховує не на міцність гілки, а на вправність своїх крил..."
Завжди вірте в себе і свої сили!
Розгадайте ребус. Слово-відгадку запишіть з маленької букви.
Сертифікація – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей учителів, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Метою сертифікації є пошук та мотивація педагогів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню, які готові втілювати в життя реформу Нової української школи, готові до змін та самовдосконалення. Сертифікація проводиться на добровільній основі і це чудова можливість покращити свій імідж та конкурентоспроможність.
Шукаємо далі.
Який документ визначає порядок проведення сертифікації педагогічних працівників? Відповідь запишіть з великої букви.
Нормативною базою є:
Закон України від 05.09.2017 №2145-VIIІ «Про освіту»
Постанова КМУ від 24 грудня 2019 р. № 1094 «Про затвердження Положення про сертифікацію педагогічних працівників»
наказ Міністерства соціальної політики від 10.08.2018 №1143 «Про затвердження професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти»»
наказ Міністерства освіти і науки України від 04.01.2022 № 3 «Про деякі питання проведення сертифікації в 2022 році»
Дякую! Продовжуємо далі.
Розгляньте тегу слів і визначте вимоги для учасника сертифікації. Запишіть, якої вимоги не вистачає. Перше слово пишемо з великої букви.
Вимоги до учасників сертифікації:
високий рівень педагогічної майстерності;
володіння методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями;
готовність поширювати методики компетентнісного навчання та нові освітні технології (ч. 1 ст. 49 «Про повну загальну середню освіту»);
робота на посаді, що належить до категорії посад педагогічних працівників (основне місце роботи);
стаж педагогічної роботи не менше двох років (пункт 2 Положення про сертифікацію педагогічних працівників).
Продовжуємо рухатися далі.
Із скількох етапів складається сертифікація? Відповідь запишіть цифрою.
Сертифікація складається з трьох послідовних етапів:
незалежного тестування (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти);
самооцінювання власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти України);
вивчення практичного досвіду роботи (організовує Державна служба якості освіти України та її територіальні органи).
Дякую.
Перейдіть за покликанням та виконайте завдання. Ключове слово буде відповіддю.
Алгоритм реєстрації на реєстрацію:
ознайомитися з Положенням про сертифікацію педагогічних працівників
підготувати документи (копія паспорта громадянина України, копія довідки про присвоєння ІНН або картки платників податків, довідка із закладу освіти, в якому працюєте, копії документів, якщо є розбіжності в даних)
на сайті Українського центру оцінювання якості освіти створити та оформити реєстраційну карту-заявку
сформувати комплект реєстраційних документів: оформлена реєстраційна картка-заява; копія паспорта громадянина України (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові), а в разі його відсутності – іншого документа, що посвідчує особу педагогічного працівника; копія одного з таких документів: довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків, або картки фізичної особи – платника податків, або сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку з даними про реєстраційний номер облікової картки платника податків; сторінки паспорта, на якій зроблено відмітку про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків); довідка із закладу освіти, у якому працює педагогічний працівник. У разі потреби слід надати копію свідоцтва про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові), та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних). Увага! На копіях документів напишіть Згідно з оригіналом (без лапок), поставте підпис, зазначте свої ініціали та прізвище й дату засвідчення копії
надіслати комплект документів рекомендованим поштовим відправленням до Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти або подати нарочно
отримати повідомлення учасника сертифікації (регіональний центр надсилатиме рекомендованим поштовим відправленням на зазначену в реєстраційній картці-заяві адресу повідомлення про результати реєстрації, а зареєстрованим учасникам – логін та пін-код доступу до кабінету учасника сертифікації на сайті УЦОЯО.
Продовжуємо далі.
Скільки завдань міститься у тестовому зошиті? Відповідь запиши цифрами.
Незалежне тестування відбувається у відповідний день проведення. Виконується у тестовому зошиті, що має 100 завдань з вибором лише однієї відповіді.
№ 1-14 – планування та організація освітнього процесу
№ 15-50 – система теоретичних знань з освітніх галузей
№ 51-80 – методика навчання освітніх галузей
№ 81-87 - педагогіка партнерства, робота з батьками, педагогічна діагностика
№ 88-100 – створення освітнього середовища
Час виконання – 180 хвилин.
На першій сторінці зошита знаходиться інструкція по виконанню завдань.
Шукаємо далі.
Продовжіть речення "Анкета самооцінювання містить сто тверджень, зміст яких відповідає трудовим діям професійних компетентностей, зазначених у ...".
Анкета самооцінювання містить сто тверджень, зміст яких відповідає трудовим діям професійних компетентностей, зазначених у Професійному стандарті за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)», затвердженому наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 23.12.2020 № 2736-20.
Для заповнення анкети необхідно прочитати запропоновані твердження, усвідомити й оцінити, якою мірою кожне з них відповідає професійній діяльності учасника сертифікації та обрати один із п’яти варіантів відповіді.
Ще декілька завдань.
Перейдіть за покликанням та виконайте вправу. Впишіть ключове слово.
Крім самопрезентації, вивчення педагогічного досвіду складається з:
спостереження за діяльністю учасника сертифікації не менше ніж на 2-х уроках упродовж дня. Уроки проводяться згідно календарного плану, за розкладом та відповідним навчальним планом. Категорично забороняється проводити репетиції уроків. Учитель повинен заздалегідь зібрати згоди батьків на проведення відеозаписів уроків
анкетування керівника закладу, його заступника та голови (керівника методичного об’єднання) за анкетами, розробленими Службою якості освіти
інтерв’ю з учасником сертифікації спрямоване на уточне інформації, необхідної для об’єктивного оцінювання професійних компетентностей. Тривалість інтерв’ю не перевищує 60 хвилин. Питання формуються з показників, які не вдалося вивчити
Чудово!
Скільки відсотків надбавки до заробітної плати отримують педагоги, що успішно пройшли сертифікацію? Відповідь запишіть цифрами.
Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової/позачергової атестації педагогічним працівником та є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання. Також вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавку до заробітної плати та матимуть можливість залучатися в ролі освітнього експерта до інституційних аудитів шкіл та сертифікації вчителів.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: