Даний вебквест містить деякі теоретичні аспекти про українські прислів'я та приказки та завдання на доповнення прислів'їв про традиційну українську їжу.
Бібліотека вебквестів
2
252
0
0
50 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
Даний вебквест містить деякі теоретичні аспекти про українські прислів'я та приказки та завдання на доповнення прислів'їв про традиційну українську їжу.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 30 хвилин
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 10 разів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Вітаю, друже!
Дуже рада тебе бачити тут!
Сьогодні пропоную тобі пригадати українські прислів'я про їжу. Можливо, ти їх всі знаєш? А як ні, то це гарний шанс дізнатися!
Бажаю успіхів!
Цей рівень містить 14 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
5 сповіщень.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ти знайшов вихід!
Скористатися ним ти зможеш лише після того, як знайдеш та відкриєш усі підказки (з відповідями та без).
Молодець! У тебе все вийшло чудово!
Прислів’я та приказки — неоціненна скарбниця народної мудрості. Кожне покоління вносить у цю невичерпну скарбницю нові коштовні діаманти, що збагачують культуру народу. Як витвір народного генія вони супроводжують людство від сивої давнини й до наших днів.
Прислів'я та приказки — короткі влучні вислови, які образно та лаконічно передають нащадкам висновки з життєвого досвіду багатьох поколінь предків. Вони є узагальненою пам’яттю народу та результатом його спостережень над життям і явищами природи, що дає змогу молодому поколінню формулювати погляди на етику, мораль, історію й політику.
У своїй сумі прислів'я та приказки становлять начебто звід правил, якими людина має керуватися у повсякденному житті. Вони рідко тільки констатують якийсь факт, скоріше рекомендують чи застерігають, схвалюють або засуджують, — словом, повчають, бо за ними стоїть авторитет поколінь нашого народу, чия невичерпна талановитість, високе естетичне чуття й гострий розум і тепер продовжують примножувати й збагачувати духовну спадщину, що громадилася віками. Різкої межі між прислів'ями та приказками не існує, а основна відмінність полягає насамперед у тому, що прислів'я є більш розгорнутими, ніж приказки.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: