Бібліотека вебквестів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Математика – наука молодих. Інакше й не може бути. Заняття математикою – це така гімнастика розуму, для якої потрібна вся гнучкість і вся витривалість молодості.
Норберт Вінер
А почати рух нашою країною треба з нашого улюбленого міста Києв.
Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
12 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Кримський півострів — це унікальний півострів, на невеликій території якого зустрічаються відразу три природні і кліматичні зони: степ, гори і південний берег Криму.
Унікальний і рельєф Криму, адже на такій маленькій території (погляньте на карту:)) розташоване 157 чудових річок і цілих 50 солоних озер. А берегова лінія розтягнутий на тисячі кілометрів. Також тут є чудові гори, найвища вершина – Роман-Кош. Її висота-1545 метрів.
Завдання: Постав собі оцінку за проходження квесту!
Мирного нам неба! Україна починається з тебе!!!
Київ - дивовижне місто, в якому буквально на кожному кроці можна зустріти цікаві місця, і дізнатися багато нового. Пропонуємо вам дізнатися кілька цікавих фактів про столицю України, багато з яких, ми впевнені, вас здивують.
Найдовша протяжність вулиці в столиці належить Броварському проспекту. Його довжина просто феноменальна - цілих 14 кілометрів!
Ну і на противагу попередньому факту - найкоротша вулиця має довжину всього лише якихось 50 метрів, і це - розташований поруч з Арсенальної площею Інженерний провулок. У складі цієї вулички - всього-лише три будинки.
Найбільш давня вулиця столиці - Володимирська, її вік уже перевалив за тисячоліття!
Найширша київська вулиця - це, звичайно ж, Хрещатик. Щоб перейти її від одного будинку до іншого, вам доведеться подолати 75 метрів.
Їдемо до Дніпра.
Дніпро – місто контрастів, яке приховує багато секретів і загадок.
Це космічна столиця колишнього Союзу, де виробляли ракети Зеніт. Тут знаходиться найдовша в Європі набережна в 23 км і найбільший єврейський центр Менора.
Дніпровське метро – найкоротше у Європі, протяжністю всього 7,8 км. І тут же знаходиться найдовший будинок в країні – дніпровська «Китайська стіна» протяжністю 800 м. Це 32 під’їзди і цілих 3 зупинки тролейбуса.
І рухаємось у Запорізську область!
Запоріжжя – «колиска» українського козацтва, унікальний регіон на Сході України, що простягнувся між Азовським морем та могучим Дніпром.
У 2009 році на території острова Хортиця відкрилась "Запорізька Січ" – узагальнений образ козацьких січей XVI-XVIII століть і символ слави українського козацтва. Комплекс і острів Хортиця загалом стали не тільки найцікавішим туристичним об'єктом Запорізького краю, а й символом відродження духовності і національної самосвідомості українців.
Острів на Дніпрі народився майже одночасно з планетою, тож пам'ятає дуже багато. Музеї, історичні комплекси та реконструкції, панорами – все це допоможе відвідувачу пізнати історію Хортиці з давніх часів, а особливо час українського козацтва, коли острів був колискою Запорізької Січі. Окрім Хортиці, до заповідника входять ближні острови і скелі: Близнюки, Три Стоги, Середня, Байда, урочище Вирва і Кам'янська Січ.
Вирушаємо до Полтави!
Полтава — це столиця української мови. Літературної. Адже саме тут Іван Котляревський створив знамениту “Енеїду” – перший твір, написаний народною мовою.
Заглянемо у Вінницьку область.
Вінниччина – унікальна земля. А Вінниця – чудове місто!
В жодної іншої області немає стількох сусідів: Кіровоградська, Черкаська, Житомирська, Київська, Одеська, Хмельницька і Чернівецька області. А ще поруч знаходиться Молдова.
Вінниччина – лідер з переробки продукції тваринництва
Ми виробляємо чверть вершкового масла в Україні, третину молока і п’яту частину м’яса .
Закінчіть речення:"Добуток суми двох виразів на їх ризницю дорівнює..."
Їдемо до Чернігова.
А тепер подивимось на славетну Одесу!
Одеса здавна торговий і туристичний центр нашої батьківщини. Це прекрасне європейське курортне місто, яке і сьогодні зберігає свою унікальну культуру. Одеса — це українська Перлина біля моря.
Головна вулиця Одеси колись називалась Гімназична, сучасну назву вулиця отримала на честь іспанського дворянина та першого міського голови —Хосе де Рібаса. Комуністи змінювали назву на Лассаля, а згодом Чкалова, проте ці назви не прижились і сьогодні головна вулиця міста називається Дерибасівська.
Вирушаємо в Харків!
Харків – найцікавіше, і багато в чому унікальне місто України.
Не всі знають, що протягом деякого часу в Харкові жили 3 Нобелівських лауреата: біолог Ілля Мечников, економіст Саймон Коваль і фізик Лев Ландау.
Їдемо у місто Лева
Львів – одне з найбільш незвичайних міст України. Тут і багата історія, і неосяжна культурна спадщина, і незвичайні модні тренди. Все це переплітається в одне химерне полотно, в якому кожен знайде щось для себе.
Перший футбольний матч. У липні 1894 року у Львові відбувся перший футбольний матч Україна-Польща. Гра пройшла на території Стрийського парку, і львівська команда здобула впевнену перемогу.
Мандруємо до Івано- Франківська!
Івано-Франківськ – зовсім невелике і компактне місто, яке здається зовсім крихітним з висоти пташиного польоту.
Ходять чутки, що під центром міста ховається загадковий підземний лабіринт. Частину катакомб будівельники вже одного разу знаходили. Але повністю підтвердити або спростувати легенду досі не вдалося.
Завітаємо в Донецьк
Донецьк – столиця Донбасу, знаходиться в Україні на березі річки Кальміус.
Донецька область має в своїх надрах унікальні поклади кам’яної солі, білої глини( каоліну), використовуваної для виробництва якісної порцеляни, а також ртутної руди (кіноварі), цирконію, гранітів, крейди, вапняків і навіть алмазів.
Прямуємо в Черкаси
Черкаси – це не просто місто на Дніпрі в самому центрі України.
Походження назви поселення "Черкаси" невідоме, ця історія досі повита багатьма версіями. Назва міста, відомого з XIII століття, пов'язана з етнонімом "черкаси". Тоді цим словом називали всіх українців наші сусіди, зокрема татари і росіяни.
У черкаського мосту через дамбу є точна копія, яку виготовили на випадок війни. Якщо б міст підірвали, його можна було б одразу зібрати і замінити "запасним". Залишки конструкції протягом певного часу "догнивали" в Золотоноші. Довжина металевого мосту в Черкасах – 1172 метрів, ширина – 7 метрів, а максимальна глибина під мостом – 15 метрів.
Завдання: Яка геометрична фігура не має ні початку ні кінця?
Всі на море, всі до Криму!
Рефлексія від 12 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: