Бібліотека вебквестів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Привіт!
Впевнені, що ти, дорогий друже, безмежно любиш свою батьківщину Україну, а тому знаєш про неї майже все. Пройди цей веб-квест і перевір свої знання про географію, історію, культуру та побут України, а також дізнайся щось нове і цікаве про рідну країну.
За зображеннями на карті України заховані 7 завдань. Щоб знайти їх, наводь курсор мишки на зображення. Виконуючи ці завдання, збери 7 букв, з яких у кінці складеш слово-ключ для завершення веб-квесту.
Бажаємо удачі у виконанні завдань! Слава Україні!
Цей рівень містить 8 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
3 сповіщення.
4 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
На заході України знаходяться величні та мальовничі Карпати - гори, які стали одним із символів України. Такі ж тверді, як криця, як дух українського народу; такі ж високі, як його прагнення і сподівання на волю та незалежність.
Тут завершується наш веб-квест. Для виходу склади із 7 літер, які були отримані після виконання завдань, слово-ключ. Це слово повною мірою відображає найвище прагнення українського народу.
Вітаємо, друже! Ти правильно виконав/ла всі завдання, зібрав/ла усі підказки і знайшов/ла ключ до квесту! А це значить, що ти добре орієнтуєшся в питаннях історії, географії та культури рідної держави.
Наша Україна прекрасна, це країна неймовірних краєвидів, мужніх сміливих людей та багатьох можливостей. Не спиняйся у своєму прагненні краще пізнати Україну!
Річка Дніпро - головна водна артерія України. Це четверта за величиною річка Європи. В Україні вона має довжину 981 км.
Вважається, що назва "Дніпро" походить з іранських мов, якими розмовляли племена скіфів і сарматив, і має значення "глибока річка", давньогрецький історик Геродот вживав назву Борисфен, а слов'яни Київської Русі - Славутич.
Найбільшим містом на Дніпрі є Київ - столиця України. Загалом на річці розташовано 25 міст. Дніпро протікає через Чернігівську, Київську, Полтавську, Черкаську, Кіровоградську, Дніпропетрівську, Запорізьку та Херсонську області.
Щоб отримати букву слова-ключа для завершення квесту, порахуй, через яку кількість областей України протікає Дніпро і введи цифру у поле нижче.
Це правильна відповідь!
Буква для складання слова-ключа квесту "Д"
Козаччина - героїчна сторінка в історії України. Історики вважають, що українське козацтво виникло в 1480-х роках, а в середині ХVІ ст. зросло настільки, що козацьке військо почало впливати на перебіг історичних подій у Європі.
Українські козаки мали свій центр - Запорозьку Січ, яка мала свій устрій, закони та звичаї. Саме козацтво у ХVІІ ст. склало основу української держави, яка проіснувала до кінця ХVІІІ ст.
Щоб отримати букву слова-ключа квесту, розгадай кросворд на тему українського козацтва. Слово, яке отримаєш в результаті розгадування кросворду, треба ввсести в поле нижче.
Ти чудово орієнтуєшся у темі!
За правильно виконане завдання отримуєш букву зі слова-ключа для виходу з квесту "О"
У традиційному українському одязі відображена свідомість нації, її естетичний ідеал. Процес створення кожного елемента вбрання українців був не тільки клопіткою працею, але й ритуалом самовираження майстринь, виготовлення свого роду оберегу.
Вишита сорочка - це не просто декоративний елемент, її символізм включає історію, міфологію, мистецтво, вірування наших предків. У вишиванці кожен стібок ніс величезне смислове навантаження. Узори на вишиванці створювалися не випадково, усі символи мали свої закодовані значення, які мали оберігати власника від злих сил.
У наступному завданні відшукай зашифровані елементи українського національного вбрання та отримай ключ
Завдання виконано, отже маєш можливість отримати наступну букву слова-ключа для завершення квесту. Це буква "В"
Українська кухня надзвичайно багата і є однією з найкращих на планеті. Основу харчування українців складали борошняні вироби, крупи, овочі, на свята готували м'ясо та рибу.
Головною особливістю української кухні є велика кількість складників у стравах, а також різноманітність способів обробки прудуктів: їх варять, смажать, тушкують, запікають, солять, сушать тощо.
У різних регіонах України є свої традиційні страви: полтавські галушки, гуцульський банош та сирник, закарпатський бограч, вінницький бігос, лемківська мачанка, поліські деруни, запорізький капусняк, рибні страви південних областей.
Традиційний сьогодні борщ став символом української кухні тільки у ХІХ ст., у його рецептах було щонайменше 20 інгредієнтів. Зараз борщ споживають далеко за межами України, він став надбанням світової кулінарії.
Лелека - один із символів України. Це один із образів, який відтворюється в усній народній творчості, мистецтві, орнаментах, обрядах та традиціях, який одразу нагадує нам про Батьківщину.
До державних символів України відносяться Державний Прапор, Державний Герб та Державний Гімн, які закріплені в Конституції України. А ще є символи народні, традиції вживання яких складені віками.
Таких символів багато. Давай спробуємо їх перелічити:
БАТЬКІВСЬКА ХАТА МАТЕРИНСЬКА ПІСНЯ ВИШИТИЙ РУШНИК
ЧЕРВОНА КАЛИНА ЗАЖУРЕНА ВЕРБА ХРЕЩАТИЙ БАРВІНОК
ВІРНИЙ ЛЕЛЕКА СПІВОЧИЙ СОЛОВЕЙ ВИШИВАНКА
Можна назвати ще інші символи. Для того, щоб отримати букву зі слова-ключа до квесту, збери спочатку із виділених букв ще один символ України та введи це слово в поле нижче.
Вітаємо, за правильне виконання цього завдання отримуєш букву зі слова-ключа для завершення квесту - "С"
Україна відома своїми краєвидами. Природа нашої країни надзвичайно різноманітна: рівнини, гори, полонини, моря, степи та ліси. Кожна область має свої природні пам'ятки та заповідні території.
У цьому завданні спробуй правильно розташувати на карті України відомі пам'ятки природи, тоді отримаєш наступну підказку.
Кожен обласний центр нашої держави має свою візитну картку - зазвичай це пам'ятка архітектури, за якою це місто впізнають.
У наступному завданні, щоб отримати букву зі слова-ключа до квесту, тобі треба буде впізнати міста України за їх візитною карткою.
Рефлексія від 16 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: