Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Несилові методи протидії булінгу
»
Взяти участь Всі події
Вебквест:

Тварини Африки

11.02.2024
5—6 років
1 рівнів
12 підказок
Час виконання: 15 хвилин
Шаблони: Звірі

5

39

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Сьогодні ти маєш змогу стати справжнім дослідником екзотичних тварин Африки. Щоб стати професіоналом ти маєш послідовно виконати завдання, та дотримуючись правил, досягти мети. Серед усіх звірів на картині, тобі необхідно відшукати лише тих хто живе у спекотних Африканських країнах. Саме для тебе Я розробила цей пізнавальний веб квест, під час якого ти закріпиш та поглибиш свої знання, а також дізнаєшся багато корисної інформації про мешканців Африки. Лише виконавши вірно завдання, ти зможеш успішно завершити квест та вийти з вебкімнати.

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

Час за який потрібно виконати всі завдання: 15 хвилин

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець

Привітання на початку гри (показується учням)

Вітаю! Сьогодні ти маєш змогу стати справжнім дослідником екзотичних тварин Африки. Щоб стати професіоналом ти маєш послідовно виконати завдання, та дотримуючись правил, досягти мети. Серед усіх звірів на картині, тобі необхідно відшукати лише тих хто живе у спекотних Африканських країнах. Саме для тебе Я розробила цей пізнавальний веб квест, під час якого ти закріпиш та поглибиш свої знання, а також дізнаєшся багато корисної інформації про мешканців Африки. Лише виконавши вірно завдання, ти зможеш успішно завершити квест та вийти з веб кімнати.

БАЖАЮ УСПІХІВ!

Рівень №1 — Тварини Африки переглянути шаблон

Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:

1 вихід.

12 сповіщень.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/13 Лев  Вихід з рівня  Потрібно знайти і відкрити всі підказки (з відповідями і без відповідей)
Повідомлення перед виконанням умов виходу з рівня

розповідь про лева

Мешкає цар звірів в Африці, на півдні Європи та в Індії. Левиці значно відрізняються від лева, мають менший розмір та відсутність гриви. Характерною особливістю як лева, так і левиці, є пухнастий пучок – «пензлик» на кінці хвоста. Вдень леви відпочивають, розтягнувшись в траві або піднявшись на невисоке дерево, полюють в основному в сутінках. Леви – супер мисливці, найчастіше лев нападає на здобич із засідки, потайки підкравшись до неї. Зазвичай роль мисливиць виконують левиці, легші та рухливіші. Взагалі лев може вбити будь-яку велику тварину, крім слона і носорога, але може харчуватися і гризунами, і ящірками.

Фінальне повідомлення:

Молодець! Вітаю з успішним завершенням веб квесту! Ти був наполегливим та уважним, тому в тебе все вийшло! Бажаю успіхів та перемог у наступних іграх.

Мітка №2/13 Тигр Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

тигр

Тигр – це великий дикий кіт зі смугастою шерстю, який живе у Джунглях. Хутро тигра має червонувато-жовтий колір з чорними смугами по всьому тілу, які утворюють неповторний візерунок, що дає можливість тигру маскуватися серед чагарників. Хоча в природі зустрічаються тигри чорного і білого забарвлення. Він має довгий хвіст, що сягає одного метру. Як у всіх хижаків у тигра гострий зір, відмінний слух і нюх. Він спритно стрибає, лазить по скелях і плаває. Він сильний, має гострі зуби та кігті. Він полює на великих тварин, таких як олені та свині. При всій своїй силі, тигр рухається акуратно і безшумно. У денний час доби тигр ховається в джунглях, а вночі полює. Побачивши здобич, цей хижак, тихо підкрадається, а потім різко накидається на здобич. Всі кішки ласкаво муркочуть, те ж саме робить і тигр коли знаходиться в стані ситості та спокою. Але, коли він відчуває небезпеку, то починає грізно гарчати. Тигр - представник хижого царства, звір швидкий та безстрашний, але наскільки привабливий, настільки ж небезпечний.

Мітка №3/13 Жирафа Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

цікаві факти про жирафа

Жираф — найвища тварина на планеті. Його зріст досягає 6 метрів, тобто він вище двоповерхового будинку. Жирафи живуть тільки в Африці. У жирафа довжелезна шия, дуже виразні очі з густими чорними віями. Більшість жирафів дворогі, але іноді зустрічаються тварини з 4-ма ріжками на голові. Його жовтувато-руда шкура прикрашена темно-коричневими округлими плямами, розфарбована по-своєму та індивідуальна, як відбитки пальців людини. Основна їхня їжа – листя дерев, особливо люблять колючу акацію. Жирафам важко нахилити шию, тому траву вони щипають тільки в голодні часи. Їдять вони майже 20 годин на день, а спить жираф всього 1-2 години лежачи на землі. Без води жираф може обходиться навіть довше, ніж верблюд. Але за один раз випиває 40 літрів. Це дуже миролюбні тварини, але у них є ворог: лев, леопард, тигр.

Мітка №4/13 Страус Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Страус

Страус – це не тільки найбільший птах на планеті, але і найшвидший птах, що не літає. Зараз страуси зустрічаються тільки в Африці. Страуси можуть тривалий час обходитися без води. Харчуються вони рослинною їжею, а також комахами. Очі у птахів дуже великі. Густі, темні вії захищають їх від пилу, піску, бруду. Африканські страуси мають овальне тіло, вкрите м’яким пером, схожим на пух. Ноги – гордість і захист. Вони сильні, довгі, мають всього два пальці. У момент небезпеки африканський страус може розвивати величезну швидкість. Шия представників даного виду довга. Вона допомагає дістати соковите листя з високих дерев, можливість вчасно побачити небезпеку. Літати страуси не можуть (важка вага, пухке оперення), хоча їх крила розвинені, сильні. Яйця страусів є найбільшими в пташиному світі, в одному такому легко поміщається 24 курячих. Ще в давнину страусів використовували як засіб пересування. На страусах їздили верхи або запрягали в упряжку. Вони цілком можуть витримати дорослу людину. Існує міф про те, що під час небезпеки страуси ховають голову в пісок. Але, насправді це далеко не так. Коли самка сидить на яйцях, то витягує по землі шию, щоб стати непомітною для тих, хто полює за кладкою і пташенятами. Або ж коли страус тікає від погоні, то падає на пісок, витягнувши шию. Тоді створюється враження, що птах зник, через те, що він зливається з навколишнім середовищем.

Мітка №5/13 Зебра Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

0600ax5n-b292-268x188.jpg

Зебра – це чорний в білу смужку кінь. Забарвлення кожної неповторне, як відбитки пальців.Ці тварини живуть тільки в Африці. Їх можна зустріти в горах, савані та пустелі. Пустельних зебр залишилося дуже мало, тому вони занесені до Червоної книги.Вони не мають постійного місця проживання. У пошуках нових пасовищ і води вони постійно переходять з місця на місце. Харчуються вони травою, молодою порослю чагарників, листям нижніх гілок дерев. Зебри дуже люблять валятися в пилу. Так вони купаються і позбавляються від шкідливих комах. Зебра спокійно пасеться в суспільстві інших тварин – буйволів, антилоп, газелей, жирафів і навіть страусів. Її головний ворог – африканський лев. Також на зебру нападають інші хижаки Африки – гепарди, леопарди, тигри, на водопої їй загрожує алігатор, малюки часто гинуть від гієн. Природа, щоб захистити зебру, нагородила її відмінним зором і слухом. До того ж зебра дуже полохлива та обережна. Коли табун пасеться або відпочиває на водопої, одна-дві зебри чергують, уважно оглядаючись і прислухаючись. При найменшій тривозі вони дають сигнал і весь табун тікає. Зебра скаче дуже швидко, петляє не гірше зайця, різко змінюючи напрямок і не даючи хижакові схопити себе. Захищаючи лошат, дорослі зебри встають на диби, кусаються і брикаються.

Мітка №6/13 Слон Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

розповідь про слона на англійській мові

Слон є найбільшою наземною твариною на планеті. Слонів можна побачити в цирку, їх використовують як транспорт для перевезення вантажів, беруть на допомогу для господарських робіт. Вони живуть в Індії та Африці. Головна ознака слона це наявність хобота, який виконує різні функції. Завдяки йому тварина нюхає, п’є, дихає, захоплює їжу, видає звуки. На кінчику хобота є невеликий відросток у формі пальця, яким тварини можуть брати невеликі предмети. У слонів також є бивні. Слони також обожнюють купатися в багнюці. Таким чином, вони захищають себе від комах: на шкірі утворюється кірка з бруду, яка не пропускає укуси. Та й сама їх шкіра досить міцна. Тварини харчуються травою, фруктами, корінням і корою дерев. Їдять та п'ють вони дуже багато. Слони – це єдині тварини, які не вміють стрибати. Вони дуже мало сплять, не більш 4 годин на добу.

Мітка №7/13 Леопард Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

цікаві факти про леопарда

Леопард – це велика хижа кішка. Знаходиться в спорідненості з левами, тиграми і ягуарами. У леопарда невелика голова, круглі вушка і дуже довгий хвіст. Усі леопарди народжуються із блакитними очима, потім райдужна оболонка очей змінює колір. Шкура тварини гладка, красиво розфарбована: на жовтому тлі густо розкидані темні кільця. Леопарди здатні вижити і в лісі, і в горах, і в степу, і в пустелі. Природа дала їм відмінний зір і гострий слух. Пересуваються вони абсолютно безшумно. На коротких дистанціях розвивають величезну швидкість, роблять гігантські стрибки: в довжину та у висоту. Леопард – нічний хижак. Полює на антилоп, оленів, косуль, кабанів, козлів, мавп, зайців, гризунів. Може з’їсти черепаху, жабу або птицю. Ловить рибу в воді лапою, як ведмідь. Частину великої здобичі з’їдає, а залишки затягує на дерево або ховає в скельних печерах. У природі ворогів у сильного і швидкого леопарда майже немає. Він може зчепитися за здобич з левом або тигром, тікає від зграї гієн. Найголовніший його ворог – людина.

Мітка №8/13 Бегемот Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

35 цікавих фактів про бегемотів

Бегемоти живуть тільки в Африці, в савані. Інша назва бегемота – гіпопотам. Бегемот разом з носорогом, займає 2 місце після слонів за вагою. Ці тварини мешкають в прісних водоймах, лише зрідка бегемоти можуть перебувати в солоній морській воді. Бегемотам необхідна прісна вода, в якій вони проводять більшу частину дня. Якщо водойми пересихають, то бегемоти йдуть в пошуках нового притулку. Гіпопотами мають широку морду з маленькими очима і вухами, а також великими ніздрями, бочкоподібне тіло і досить короткі ноги. Шкіра бегемотів дуже товста, сірувато-коричнева, без шерсті. Вдень гіпопотами знаходяться у воді, звідки видно тільки частину обличчя і спини. Ці тварини вміють плавати або ходити по дну. І можуть навіть затримувати дихання – до 10 хвилин. Бегемоти травоїдні, харчуються вони на суші переважно ночами.

Мітка №9/13 Носоріг Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

0600axvx-fec7-277x207.jpg

У природі носороги зустрічаються тільки в Африці і Азії. Ці тварини знаходяться на межі вимирання і занесені в Червону книгу. Зовнішній вигляд носорога своєрідний. Ця тварина має відмінну рису – ріг на носі. У носорогів масивне, велике тіло і відносно короткі і товсті ноги. Шкура ссавців товста, без шерсті і має сіро-коричневе забарвлення. Цікавою особливістю носорогів є складки шкіри в районі шиї і ніг. Через це здається, що у тварини є панцир. У носорогів добре розвинені нюх і слух, але зір цих звірів слабкий. Носороги живуть усамітнено, або невеликими групами поряд з невеликими водоймами, оскільки вони люблять лежати у воді на невеликій глибині. Попри незграбний вигляд, носороги досить швидко бігають і добре плавають. Найбільш активні носороги в нічний час, а вдень вони відпочивають. Незважаючи на те, що природних ворогів у носорогів немає, звірі максимально обережні і навіть боязкі. Носороги травоїдні, вони їдять траву і листя.

Мітка №10/13 Мавпа Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Дві осиротілі мавпочки подружилися і зараз оздоровлюються в заповіднику дикої природи

В основному вони живуть в Африці, Південній Америці. Деякі мавпочки живуть в зоопарках, виступають в цирках, а у когось це домашня тварина. Мавпочки, як і люди, спілкуються між собою. Спілкування мавп відбувається за допомогою міміки та звуків. Для всіх видів мавп характерні: великий череп, розвинені хапальні кінцівки, згинальні й розгинальні кисті, гострий зір, чутливі органи – пальці. У мавп відмінна міміка, колір їх шерсті сильно різниться: є білі, сірі, коричневі, чорні. Деякі мавпи мають довгий хвіст, що перевищує довжину їх тіла і виконує функцію балансира при переміщенні по деревах. Вони харчуються: комахами, насінням, ягодами, фруктами, листям, горіхами. Деякі види мавп дуже охайні та меншу частину дня присвячують догляду за своїм зовнішнім виглядом.

Мітка №11/13 Папуга Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

0600ay7x-8bf6-285x177.jpg

Папуги – це птахи, улюбленці багатьох людей. Папуги відрізняються яскравим, різнобарвним оперенням: оливковим, бурим, жовтим, чорним, зеленим. Вони розфарбовані всіма кольорами веселки. Птахи вміють літати та швидко лазити по деревах. Потужний дзьоб служить знаряддям для довбання дупла, добування їжі. Також він є грізною зброєю. У лазіннях по дереву дзьоб виступає як третя лапа, за допомогою якої пернаті хапаються за гілки. На кінці дзьоба у папуг є поперечні тверді рубці, які допомагають їм подрібнювати, пережовувати насіння і фрукти. В основному раціон папуг складається з плодів, насіння, горіхів, ягід і комах. Вони мешкають в субтропічних і тропічних лісах. Птахи живуть в термітниках, дуплах, норах і щілинах скель.

Мітка №12/13 Буйвол Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

0600ayd0-4d14-253x176.jpg

Африканські бики живуть тільки в Африці, до того ж вони єдині бики Африки. Буйволи дуже великі їх тіло кремезне, ноги короткі та сильні, голова здається весь час опущеною. Роги африканського буйвола дуже міцні, форма рогів досить своєрідна і красива, від голови вони йдуть вниз і в сторони, потім роблять плавний вигин і підіймаються вгору. Відстань між кінчиками рогів близько одного метра. Природа подбала про те, щоб ноги могли витримати величезну вагу тіла. Африканські буйволи мають слабкий зір, в основному покладаються на нюх і слух. Без води буйволи довго протриматися не можуть, тому далеко від водойм не відходять. Дорослий буйвол може випити до п’ятдесяти літрів води. Харчуються рослинною їжею, основний їхній корм – багата клітковиною трава. Пасуться в нічний час, під палючим сонцем в денний час вони вважають за краще лежати в затінку. А також вони дуже добре плавають. На тілі африканського буйвола живуть птахи, які позбавляють буйвола від паразитів. Африканські буйволи можуть нападати без будь-яких явних причин.

Мітка №13/13 Гієна Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Гієни – хижі ссавці, що ведуть переважно нічний спосіб життя.

Живуть в Африці, в савані та рідкісних лісах. За зовнішнім виглядом вони нагадують собак. Тіло гієни потужне і мускулисте, значно розширене в грудному відділі.Лапи сильні, трохи криві, задні коротше і сильніше передніх. На лапах по чотири пальці. Характерною ознакою гієни є масивна, товста голова з короткою потовщеною мордою. Вуха великі, трохи загострені на кінцях. Шия у тварин досить коротка і широка. Потужні щелепи та великі зуби дозволяють дробити найтовстіші кістки. Кудлата шерсть гієн, пофарбована в жовтувато-сірі або бурі кольори. На шиї та на хребті майже по всій спині шерсть довша і має вигляд гриви. Забарвлення хутра неоднорідне: часто шкура гієни покрита розмитими плямами або досить чіткими темними смугами, як по всьому тілу, так і тільки на лапах. Хвіст гієни досить короткий і кошлатий. Гієна харчується в основному рештками їжі інших тварин, часто доїдає голий скелет антилоп, зебр, буйволів, яких убили й обгризли інші тварини. Крім цього, гієна ловить будь-яку живність, з якою в змозі впоратися і яку може наздогнати, їсть комах, черепах, яйця птахів з гнізд, звитих на землі (на дерево залізти не може). Гієни охоче їдять багато видів соковитих рослин, але особливо люблять дині та кавуни.

Рефлексія від 1 учня

Сподобався:

1 0

Зрозумілий:

1 0

Потрібні роз'яснення:

1 0
Рекомендуємо

ANIMALS. ТВАРИНИ

ANIMALS. ТВАРИНИ

24

Англійська мова
1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

41 грн

30 листопада - Міжнародний день домашніх тварин

30 листопада - Міжнародний день домашніх тварин

156

Виховна робота
4—7 клас

19 грн

Вікторина "Зимовими стежинами"

Вікторина "Зимовими стежинами"

20

Виховна робота
2—4 клас

25 грн

What do you know about animals?

What do you know about animals?

162

Англійська мова
1—5 клас

33 грн

Кругосвітня подорож

Кругосвітня подорож

47

Я досліджую світ
4 клас

33 грн

Схожі вебквести

Віртуальний дитячий садок

Віртуальний дитячий садок

110

Дошкілля
3—6 років

Подорожуємо рідною Україною

Подорожуємо рідною Україною

80

Дошкілля
3—6 років та 1—5 клас

Малюк і ХХХХХХХ

Малюк і ХХХХХХХ

107

Готуємо смачну страву

Готуємо смачну страву

34

Дошкілля
4—6 років та 1 клас

Методичний вебквест "Успішний педагог ЗДО"

Методичний вебквест "Успішний педагог ЗДО"

74