Вебквест познайомить вас із цікавими фактами про різних відомих тварин, а також із незнайомими екзотичними тваринами. У другому рівні, у парку, ви дізнаєтесь багато цікавого про птахів України. Гра цікава для тих, хто любить тварин і біологію.
Бібліотека вебквестів
697
190
0
Вебквест познайомить вас із цікавими фактами про різних відомих тварин, а також із незнайомими екзотичними тваринами. У другому рівні, у парку, ви дізнаєтесь багато цікавого про птахів України. Гра цікава для тих, хто любить тварин і біологію.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 15 хвилин
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 3 рази
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Вітаю вас, любителі тварин. На вас чекає цікава пізнавальна гра. Ви зможете дізнатися багато цікавих фактів про різних тварин і у першому раунді познайомитися з дуже симпатичною екзотичною тваринкою, дізнатися як її звуть, якщо знайдете усі підказки, що заховані в кімнаті з котиком. У перекладі з мови індіанців Оджибве назва цієї тварини означає «медовий ведмідь». Ці ласуни дійсно дуже люблять мед і іноді здійснюють напади на гнізда бджіл, дістаючи ласощі з вулика своїм довгим (близько 13 см) тонким язиком. Ця тварина практично не має ворогів (крім людей), але ситуація з вирубуванням Амазонських лісів може створити загрозу зникнення цього виду. Вони легко приручаються і звикають до тих, хто за ними доглядає.
У другому раунді на віртуальній прогулянці у парку ви дізнаєтесь багато цікавого про птахів України.
Цей рівень містить 8 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
7 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю! Ви дізналися назву цієї екзотичної тваринки. А зараз можете переглянути відеофільм про неї.
Перед вами зображений цар звірів. Ви, мабуть його впізнали.
Чи знаєте ви, що:
У дикій природі леви живуть тільки в африканських саванах, але їх популяція в рік скорочується із-за їх повсюдного винищення браконьєрами і місцевими жителями, які захищають свою худобу від нападу. Незважаючи на прийняті заходи щодо захисту левів, рік від року цих хижаків стає все менше.
Півтори тисячі років тому леви водилися і в Європі, але були нещадно винищені.
Визначте, до якої родини відноситься лев і візьміть собі першу букву, яка буже першою у слові-ключі
У багатьох із вас є такіий домашній улюбленець.
А чи знаєте ви, що
У Нідерландах господарів домашніх котів, що полюють на птахів і ящірок хочуть притягнути до суду. Стороною обвинувачення виступлять природоохоронні організації. А наших улюбленців обвинувачують в тому, що вони завдають шкоди довкіллю, полюючи на дрібних тварин і пташок. Та хіба наші котики винні? Бо полювання – це вроджений .... у кожної кішки.
Доберіть потрібне слово у останньому реченні і візьміть від нього першу букву, яка буде на другому місці у слові-ключі
Ви, мабуть, впізнали цього красеня. А чи знаєте ви, що:
Основне призначення рогу у них це розділяти кущі і зарості, щоб добути собі корм.
Ця тварина має дуже товсту шкіру — завтовшки до 1,5 сантиметрів. Незважаючи на те, що шкіра дуже товста, вона досить чутлива до сонячних променів і укусів комах. Тому вони часто обвалюються в бруду для того, щоб захиститися від палючого сонця і докучливих комах. Невеликі птахи волоклюї знаходяться в симбіотичних відносинах з цими тваринами. Вони видаляють кліщів з поверхні їх шкіри, а також попереджають їх про небезпеку гучними криками. Мовою народів східної Африки суахілі ці птахи називаються «askari wa kifaru», що означає «захисники ...».
Назвіть цю тварину і візьміть першу букву, яка буде третьою у слові-ключі
Чи впізнали ви цього вухастого пухнастого красеня? Мабуть так. А чи знаєте ви, що В Австралії вони визнані найбільшими шкідниками. Вважається що дикі родичі цьогокрасеня заподіюють щорічний збиток на суму більше $600 мільйонів, приводячи до деградації сільськогосподарських земель і ерозії грунту, загрожують виживанню багатьох рідкісних видів тварин в дикій природі. Тримати цих тварин як домашніх улюбленців в Австралії вкрай небажано, а в штаті Квінсленд з 2002 року і зовсім заборонено. Максимальне покарання за порушення цієї заборони становить штраф у розмірі $30 000.
Візьміть від назви цієї тварини першу букву, яка є на 4 місці у слові-ключі.
Не лякайтеся! Це найбільша, але неотруйна змія, вона в природі живиться дрібними гризунами і птахами. Середня тривалість життя удавів — близько 10 років, хоча в неволі при хорошому догляді вони можуть дожити і до 25 років.
Чи знаєте ви, що бразильці, які страждають від укусів отруйних змій, стали заводить у будинках цих змій. Отруйні змії такі будинки обходять стороною, а люди можуть спати спокійно, не боячись за своє життя. До того ж вони не тільки відлякують небезпечних змій, але і полюють на гризунів, приносячи подвійну користь.
У назві цієї тварини візьміть першу букву, яка буде сьомою, останньою у слові-ключі.
Здавна ці мешканці морських глибин наводять жах на багатьох людей, про них складали легенди. Ось для вас деякі цікаві факти про цих тварин.
Якщо ця риба зупиниться нерухомо, вона просто задихнеться, тому вона все життя проводить в русі.
Зуби її не мають коріння і тому вони зазвичай випадають кожні декілька днів. Також в цих тварин залежно від виду може бути до 15 рядів зубів в на кожній щелепі. Коли ця риба гине, морська вода повністю розчиняє її скелет, який складається з хрящів, залишаються тільки зуби.
Деякі родичі цієї тварини, які живуть на великій глибині можуть світитися зеленим флюорисцентним світлом.
Від назви цієї риби візьміть першу або останню букву і вона займе 5 місце у слові-ключі
Стародавні Єгиптяни ставилися до цих тварин, як до домашніх улюбленців. Вже в 2500 році до нашої ери, багато єгипетських правителів встигли обзавестися ними як символом влади і багатства. Часто їх дарували правителям інших країн. Такий подарунок дістався і Юлію Цезарю. Цей подарунок його дуже здивував і нову для нього тварину він називав верблюдо-леопардом, тому що він нагадував йому комбінацію саме цих двох тварин. А як цю тварину називають в наш час?
Візьміть першу букву від сучасної назви цієї тварини - вона буде шостою у слові-ключі
Цей рівень містить 6 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
5 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю вас! Ви дізналися назву найбільшого літаючого птаха на Україні. Аж до XX століття дрохва була широко поширена, населяючи неосяжні степові простори Євразії. Зараз вид визнаний зниклим, і пташка включена в Червоні книги декількох країн і Міжнародного союзу охорони природи, а також захищена окремими міжнародними конвенціями.
Перегляньте відео про дрофу
це унікальні пташки, що постійно відчувають голод. Пов'язано це з величезними енерговитратами, через які вони і хочуть постійно їсти. Під час добування їжі з-під кори дерев, птахи здатні наносити удари по стовбуру зі швидкістю до 25 разів у секунду. Таким чином, за день ця пташка здатна вдарити по дереву майже 1 млн. раз. Неправі ті, хто думає, що птахи стукають по дереву виключно в пошуках прожитку. Насправді вони це роблять ще для того, щоб заявити свої права на територію, а також у пошуках пари.
Вам потрібна перша буква від назви цього птаха. Вона буде першою у слові-ключі.
Ці птахи полігамні, у них може бути дві-три “жінки” і купа пташенят від кожної, але оскільки самці – пташки відповідальні, вони годують всіх своїх нащадків. Годують вони їх рибою, яку ловлять унікальним способом.
У пошуках їжі вони літають над водними просторами. Коли пташка в пошуках риби зависає над водою, завдяки строкатому оперенню його неможливо помітити.
Російська назва цього птаха - зимородок. А як його звуть на Україні?
Вам потрібна перша буква від назви цього птаха. Вона буде другою у слові-ключі.
Цей птах був священним у Стародавньому Єгипті, він був зображений на стінах пірамід і храмів.
Під час перельоту вони можуть підніматися на великі висоти, долаючи Гімалайські гори. Учасники однієї з експедицій, які підкорювали Еверест, помітили цих птахів на висоті 6400 метрів.
У пташенят і у самки в період насиджування яєць куприкова залоза виробляє особливу чорно-коричневу рідину з досить неприємним запахом. У момент небезпеки птах може випустити струмінь цієї рідини, змішаної до того ж з послідом, на ворога.
Вам потрібна перша буква від назви цього птаха. Вона буде третьою у слові-ключі.
Настільки незвичайне забарвлення оперення цих птахів не пов’язане з генетикою. Вся справа в особливостях їх харчування. Птахи у величезних кількостях споживають рачків і водорості, які містять велику кількість каротиноїду, завдяки якому їх оперення і набуває такого оригінального, рожевого забарвлення. У зоопарках цих птахів спеціально годують морквою, щоб вони могли зберегти колір свого оперення.
Вам потрібна перша буква від назви цього птаха. Вона буде четвертою у слові-ключі.
Ці птахи харчуються виключно комахами. В раціон входять мухи, метелики, комарі і жуки. 95% свого часу пташка проводить в польоті і дуже рідко спускається на землю. Процес годівлі у цих птахів здійснюється прямо на льоту. І навіть своїх пташенят вона годує в повітрі.
Вам потрібна друга буква від назви цього птаха. Вона буде п'ятою у слові-ключі.
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: