Вітаю, Друже!
Ось і завершився навчальний рік, під час якого відбулося знайомство із традиційними й новаторськими мистецькими школами України та світу, під час якого вам вдалося розвинути власний художній смак, підвищити культуру сприйняття музичних та візуальних образів, засвоїти спеціальну термінологію і з успіхом використовувати її для аналізу чи колективних обговорень мистецьких явищ.
Це був справжній калейдоскоп емоцій та вражень!
Залишилося зробити яскравий фінал!
Пропоную виконати завдання квеста та отримати сертифікат.
Бажаю успіху!
P.S. За традицією назва першого об'єкта зашифрована в ребусі.
