Навчальний квест про щоденні сталі навички.
Бібліотека вебквестів
607
147
0
Навчальний квест про щоденні сталі навички.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Привіт!
Перед тобою невеличкий навчальний квест. Відшукуючи різні предмети у ванній кімнаті ти дізнаєшся, як можна просто та без особливих зусиль зробити своє життя більш екологічним.
Цей рівень містить 7 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
6 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Піклуватися про довкілля та про самих себе насправді не так вже й складно. Варто лише привчити себе до простих звичок та повторювати їх щодня. І, звісно ж, дізнаватися більше про екологію та сталий розвиток.
Закривай кран, коли чистиш зуби. З увімкненого крана за хвилину в середньому витікає 9 літрів води. Тож, якщо вимикати воду поки чистите зуби, можна зберегти до 10 тисяч літрів води на рік.
Щоб ми мали світло, електростанції спалюють купу вугілля та викидають в повітря багато шкідливих речовин. Тому нам варто зберігати енергію.
Завжди вимикай світло, коли виходиш з кімнати чи з квартири. Не погано також замінити звичайні лампочки на енергоощадливі. Вони дорожче за прості, але і працюють набагато довше.
Щоб набрати ванну потрібно в середньому 150 літрів води. А якщо замінити ванну душем, принаймні половину цієї води можна заощадити.
Намагайся здебільшого приймати душ. Роби це швидко, щоб не витрачати зайву воду. Можна ще й вимикати воду, поки намилюєшся.
Пральна машинка споживає багато води, а також електроенергію. І не важливо, чи переш ти одну футболку, чи багато речей – води та світла буде використано стільки ж. Тому, задля економії, завжди завантажуй машинку на повну та не ганяй її заради однієї чи двох речей.
Різні мийні засоби та засоби гігієни дуже часто мають у своєму складі хімічні речовини, що шкодять і нам, і довкіллю. Звісно, якщо ти пару разів помиєшся гелем для душу з такими речовинами, навряд чи щось станеться. Але щоденна взаємодія з ними може в перспективі нашкодити здоров'ю. До того ж ці шкідливі речовини потрапляють в стічні води і нерідко опиняються у водоймах, де ми купаємося, наприклад.
Мийні засоби часто містять у собі фосфати – хімічні сполуки фосфорної кислоти та різних металів. Вони пом'якшують воду та більш ефективно справляються із забрудненнями. Водночас коли ці речовини потрапляють у водойми разом зі стічними водами, вони провокують ріст рослин (тому часто вода «цвіте»), а також зменшують кількість кисню у воді. Як наслідок, живі організми у водоймах можуть гинути.
Для збереження природи та свого здоров'я варто використовувати натуральні мийні засоби та засоби гігієни. Вони можуть бути іноді дорожчими за звичайні, але ваш внесок у збереження оточення буде значно більшим.
Є багато досліджень про свічки, але і досі немає одностайної думки – вони безпечні чи ні.
Деякі науковці доводять, що при спалюванні свічки, особливо ароматичні, виділяють небезпечні та навіть канцерогенні речовини. Водночас є дослідження, що кажуть про безпечність свічок.
В будь-якому разі, допоки вчені не дійшли спільного та на 100% обґрунтованого висновку, варто бути обережними. Це не означає відмовитися від свічок повністю, але і використовувати їх щодня та палити у великих кількостях теж не варто. Не зайвим буде також провітрити кімнату після використання свічок.
Рефлексія від 115 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: