Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Несилові методи протидії булінгу
»
Взяти участь Всі події
Вебквест:

Смачна математика

17.09.2022
4 Клас
1 рівнів
10 підказок
Час виконання: необмежений

602

134

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Цей вебквест створений, аби у цікавій формі закріпити вивчене, а саме додавання, віднімання та множення у межах 1000

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 3 рази

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець

Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня

Привітання на початку гри (показується учням)

Вітаю! Сьогодні я пропоную вам пройти цікавий квест, аби закупитися на базарі та пригадати усне додавання, віднімання та множення у межах 1000

Рівень №1 — Контрольна закупка переглянути шаблон

Цей рівень містить 11 інтерактивних об'єктів:

1 вихід.

10 сповіщень з введенням відповіді.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/11 Цінник 8  Вихід з рівня  Щоб вийти потрібен ключ
Повідомлення перед введенням ключа:

На Новий рік для класу закупили 10 кг апельсинів по 45 грн за 1 кг. Скільки заплатили за апельсини?

Ключ:
450 грн
Повідомлення після введення ключа:

Молодець! Чудова робота!

Мітка №2/11 Цінник Завдання з відповіддю
Завдання:

Ціна за 1 кг - 50 грн, скільки потрібно заплатити за 5 кг помідорів?

Правильна відповідь:
250 грн
Відповідь на завдання:

Вітаю! Помідори придбано

Мітка №3/11 Цінник 2 Завдання з відповіддю
Завдання:

Для приготування плову ми купили 2 кг цибулі і сплатили 46 грн, скільки коштує 1 кг цибулі?

Правильна відповідь:
23 грн
Відповідь на завдання:

Чудово! Ти майстер обирати цибулю

Мітка №4/11 Цінник 3 Завдання з відповіддю
Завдання:

Сьогодні на продаж виставили 30 кг капусти по 30 грн за 1 кг. Скільки гривень отримає продавець після продажу усієї капусти?

Правильна відповідь:
900 грн
Відповідь на завдання:

Непоганий заробіток, чи не так?

Мітка №5/11 Цінник 4 Завдання з відповіддю
Завдання:

Після придбання 3 кг полуниці по 50 грн за і кг у нас в гаманці залишилося 569 грн. Скільки у нас було грошей перед придбанням полуниці?

Правильна відповідь:
719 грн
Відповідь на завдання:

Чудово! Гроші ще є, тому продовжуємо наш шопінг!

Мітка №6/11 Цінник 5 Завдання з відповіддю
Завдання:

Морська свинка за рік з'їдає 6 кг пекінської капусти. Скільки господиня витратить за рік на капусту, якщо буде купувати її по 75 грн за 1 кг?

Правильна відповідь:
420 грн
Відповідь на завдання:

Думаю, господині варто спробувати самостійно вирощувати капусту)

Мітка №7/11 Цінник 6 Завдання з відповіддю
Завдання:

Для консервації мама закупила 10 кг баклажанів по 30 грн за 1 кг. Скільки мама витратила на баклажани?

Правильна відповідь:
300 грн
Відповідь на завдання:

Сподіваюся консервація вдалася смачною

Мітка №8/11 Цінник 9 Завдання з відповіддю
Завдання:

Для приготування моркви по-корейськи нам знадобилося 12 кг моркви. За неї ми заплатили 60 грн. Скільки коштує 1 кг моркви?

Правильна відповідь:
5 грн
Відповідь на завдання:

Молодець! Правильну відповідь знайдено!

Мітка №9/11 Цінник 10 Завдання з відповіддю
Завдання:

Перед купівлею броколі у нашому гаманці було 452 грн, зараз залишилося - 234. Скільки ми витратили на придбання броколі?

Правильна відповідь:
218 грн
Відповідь на завдання:

Дороге броколі, чи не так?

Мітка №10/11 Цінник 11 Завдання з відповіддю
Завдання:

Для приготування вареної кукурудзи для усього класу нам знадобиться 23 кг цієї рослини, 1 кг коштує 7 грн. Скільки ми заплатимо за усю кукурудзу?

Правильна відповідь:
161 грн
Відповідь на завдання:

Чудова ідея - смакувати кукурудзою всім разом

Мітка №11/11 Цінник 7 Завдання з відповіддю
Завдання:

Один кілограм солодких яблук коштує 34 грн, а кислих - 23 грн. Ми придбали 3 кг солодких та 5 кг кислих. Скільки всього ми заплатили за яблука?

Правильна відповідь:
217 грн
Відповідь на завдання:

Саме час приготувати смачний пиріг!

Рефлексія від 8 учнів

Сподобався:

8 0

Зрозумілий:

6 2

Потрібні роз'яснення:

8 0
Рекомендуємо

Математика 5 клас. Повторення

Математика 5 клас. Повторення

90

35 грн

Відомі математики (цікаві факти із життя)

Відомі математики (цікаві факти із життя)

35

Математика
7—11 клас

19 грн

Вебквест з математики (узагальнення вивченого матеріалу за 1 семестр)

Вебквест з математики (узагальнення вивченого матеріалу за 1 семестр)

230

33 грн

Пошук скарбів гробниць фараонів (математика 5-9 класів)

Пошук скарбів гробниць фараонів (математика 5-9 класів)

283

Математика
9—10 клас

50 грн

Вебквест для 3 класу з математики на тему "Повторення 2 класу"

Вебквест для 3 класу з математики на тему "Повторення 2 класу"

674

Математика
2—3 клас

30 грн

Схожі вебквести

Вебквест з математики

Вебквест з математики

899

Математика
4 клас

Математика з Річардом

Математика з Річардом

510

Математика
1—4 клас

Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками

Додавання і віднімання дробів з різними знаменниками

604

Математика
6 клас

Відношення. Пропорції. Масштаб (ДСР № 4)

Відношення. Пропорції. Масштаб (ДСР № 4)

439

Математика
6 клас

Таблиці множення і ділення

Таблиці множення і ділення

79