Вау! Букет дійсно класний, але от під вазою лежить дещо набагато цікавіше - конверт. Ось текст із записки:
"Мишко, сьогодні в лабораторії наш професор буде встановлювати нове програмне забезпечення на наші фродики, тому не лякайся, якщо не побачиш його на моєму пальці, його ніхто не викрав 😊
Також не забудь виконати домашнє завдання, адже ще один повуч на нашій секретній базі про невиконану домашку - і мене точно звільнять, тому сподіваюся ти мене не підведеш"
От халепа, виявляється увесь час ми з тобою займалися дурницею, а фродик просто лежить на перепрошиванні! Ходімо хоча б з домашкою допоможеш?😉
Прямуй до моєї кімнати на третій поверх та натисни на комп'ютер