Цей вебквест можна використати під час уроку, в якості домашнього завдання. Учні у цікавій формі будуть отримувати завдання та шукати вихід з рівня. Квест містить 6 завдань.
Бібліотека вебквестів
Цей вебквест можна використати під час уроку, в якості домашнього завдання. Учні у цікавій формі будуть отримувати завдання та шукати вихід з рівня. Квест містить 6 завдань.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Вітаю тебе у вебквесті "Прості та складені числа". Впевнена ти добре знаєш які числа називають простими, а які складеними та вмієш розкладати числа на прості множники. Щоб вийти з рівня тобі знадобиться ключ. Щоб його отримати тобі треба відшукати всі підказки та знайти суму отриманих чисел. Тому обов'язково роби записи в зошиті.
Бажаю успіхів!
Цей рівень містить 7 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
6 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ключ - є сума всіх підказок які ти знайшов (ла).
Серед чисел 1; 7; 9; 14; 17; 21 обери всі прості. Для ключа використай найменше з них.
Серед чисел 9; 13; 17; 20; 29; 34; 37 обери всі складені. Для ключа використай найбільше з них.
Розкладі число 48 на прості множники. Для ключа викристай найбільший з множників.
Петрик задумав просте число, наступне за ним натуральне число теж просте. Яке число задумав Петрик?
Запиши число 24 у вигляді суми двох простих чисел. Розглянь усі можливі варіанти. Для ключа використай найбільше просте число.
Розклади число 441 на прості множники. Для ключа використай найбільший з них.
Рефлексія від 42 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: