Бібліотека вебквестів
1 074
373
0
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Вітаю вас, діти!
Сьогодні ми здійснимо подорож у світ професій. Цей світ дуже різноманітний і так необхідний для існування людства. Тож сміливо вирушайте у подорож, можливо серед різноманіття професій ви знайдете і свою.
Перед вами велика кількість дверей та інших предметів за цими дверима на вас чекає якась професія, відгадуйте її та дізнавайтесь про неї.
Цей рівень містить 7 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
6 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
От і завершилася наша подорож у світ професій. Це лише малесенька часточка цього світу. Та я хотів, щоб ви вже почали задумуватися про вибір майбутньої професії.
Немає професій непотрібних, немає нецікавих, немає забутих. Ми маємо пам’ятати про те, що кожна з них є неповторною, чуттєвою, романтичною, і для кожної людини вона індивідуальна! Головне обрати її правильно!
Вітаю!
Спеціаліст у галузі сільського господарства, зокрема з вирощування рослин.
Агроном:
Організовує виробництво сільськогосподарських культур.
Визначає раціональну структуру посівних площ.
Розробляє системи сівозміни, внесення добрив і застосування засобів захисту рослин.
Складає науково обґрунтовані карти обробітку культур і робочі плани на окремі періоди сільськогосподарських робіт і організовує їхнє виконання.
Застосовує індустріальні прийоми агротехніки.
Здійснює заходи з одержання високих урожаїв на поливних і осушених землях.
Ставить і вирішує завдання, пов'язані з організацією насінництва, прогнозуванням одержання нових сортів і гібридів сільськогосподарських культур.
Здійснює виробничі досліди й наукові дослідження.
Організовує зберігання, первинну переробку й реалізацію сільськогосподарських культур.
Спеціаліст з вищою технічною освітою
Інженери залучені, як правило, в усі процеси життєвого циклу технічних пристроїв, які є предметом інженерної справи, включаючи прикладні дослідження, планування, проєктування, конструювання, підготовку технічної документації, виробництво, наладку, випробування, експлуатацію, технічне обслуговування , ремонт, утилізацію пристрою.
Основним змістом діяльності інженера є розробка нових і (або) оптимізація наявних інженерних рішень.
Професія інженер вимагає певних особистих якостей. Вітається схильність до занять технікою, поглибленому аналізу і математичному складу розуму. Це є важливою умовою успішної роботи. Ще кілька важливих показників є запорукою професіоналізму в цій галузі: просторова уява, технічне мислення, спостережливість і, звичайно ж, здібності. Праця інженера включає і великий творчий потенціал. Це, перш за все, прояв самостійності, здатність приймати грамотні, виважені і обдумані рішення.
Спеціально підготовлена людина, що здійснює політ у космічному просторі на літальному апараті - космічному кораблі.
В Україні та інших країнах колишнього СРСР для позначення власних підкорювачів космосу вживається термін космонавт. В радянській Україні на означення космонавтів також використовувався термін зореплавець[2]. Термін астронавт вживають у США та деяких інших країнах. Починаючи з 1950-х до 2002 року космонавтів тренували державні військові чи цивільними космічні агентства. 2004 після суборбітального польоту приватного космічного апарата SpaceShipOne з'явилась нова категорія космонавтів: комерційні.
Космонавти зазнають безліч ризиків для здоров'я, зокрема декомпресійної хвороби, баротравм, імунодефіцитів, втрати кісткової і м'язової тканини, втрати зору, ортостатичної нетерпимості, порушення сну, і променевого ураження.
Робітник, що готує їжу.
Кухар готує супи, другі страви, іншу їжу, знає, як правильно зберігати продукти, готує різні страви за рецептами і вміє оформляти готові страви. Організовує зберігання продуктів відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Попри те, що кухар на підприємствах громадського харчування користується встановленими рецептами страв, він може вносити до них зміни в залежності від якості сировини і контингенту споживачів. Працює в приміщенні, в умовах підвищеної температури.
Робота не рекомендується людям, що страждають такими захворюваннями
Органів дихання;
Серцево-судинної системи;
Органів травлення;
Спеціаліст з вищою медичною освітою, який лікує людей.
Професія лікаря досить почесна у сучасному суспільстві, тому, відповідно, достойно оплачується. Найбільш популярними та високооплачуваними є спеціалісти у галузі стоматології та косметології. Досить пристойні доходи мають лікарі-гінекологи, урологи та акушери. Трошки менше заробляють хірурги. Найбільш затребуваними є педіатри та терапевти, тому теж отримують непогану заробітну плату. До списку високооплачуваних також варто віднести напрямки роботи лікаря, які стали досить затребуваними в останні роки – дієтолог та психолог.
Кожен лікар повинен бути освіченим, володіти високим інтелектом та інтуїцією, мати терпіння та рішучість, емоційну стійкість до різних ситуацій, навіть стресових та непередбачуваних. Лікаря не повинен лякати вигляд крові, відкритих травм та інших не дуже приємних для простої людини картин.
Особа, яка навчає, викладає який-небудь навчальний предмет у школі.
Професія вчителя одна з найшанованіших, найпочесніших та найвідповідальніших професій. Можна сказати, що вчитель створює майбутнє країни, тому що від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди зі схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей вчителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми. Робота вчителя пред'являє великі вимоги до його уваги.
Рефлексія від 24 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: