Вебквест:

Пізнавальний веб-квест "Дослідник"

14.05.2022
1 0
6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі
1 рівнів
22 підказок
Час виконання: необмежений

90

99

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Це пізнавальна веб-розробка, де можна дізнатись наукові тлумачення якого-небудь предмета.

(але тут не до всього є тлумачення)

Бажаю нових знань!!!

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець

Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня

Привітання на початку гри (показується учням)

Вітаю! Вам потрібно знати всі підказки! І ви дізнаєтесь, що те, що те!

Почніть прямо зараз.

Рівень №1 — Підкорювач континентів переглянути шаблон

Цей рівень містить 23 інтерактивні об'єкти:

1 вихід.

22 сповіщення.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/23 Глобус  Вихід з рівня  Потрібно знайти і відкрити всі підказки (з відповідями і без відповідей)
Повідомлення перед виконанням умов виходу з рівня

Все?

Фінальне повідомлення:

Я Вас Вітаю!

Мітка №2/23 Компас Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Ко мпас, у моряків прийняте наголошення компа с — прилад для орієнтування на земній поверхні і в гірничих виробках відносно напряму магнітного або географічного меридіана. Вказує напрямок географічного або магнітного меридіана, служить для орієнтування щодо сторін світу. Синя стрілка — північ, червона — південь.

Мітка №3/23 Австралія Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Австра лія, або Австралі йський Сою з, — незалежна федеративна держава, розташована у Південній півкулі на однойменному материку, до якої також належать прилеглий великий острів Тасманія на півдні й численні дрібні навколо, серед яких Норфолк і Лорд-Гав у Тихому океані, Кокосові острови в Індійському та інші.

Мітка №4/23 Кракен Індійського океану Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Восьминоги — ряд головоногих молюсків. «Типові» восьминоги, представники підряду Incirrina — придонні тварини. Але деякі представники цього підряду та всі види другого підряду, Cirrina — пелагічні тварини, що живуть у товщі води, причому багато з них зустрічаються тільки на великих глибинах.

Мітка №5/23 Північний Льодовитий океан Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Півні чний Льодови тий океа н, Півні чно-Льодови тий океа н — найменший океан на Землі, що лежить навколо Північного полюса, між Північною Америкою і Євразією. Найзначніші порти — Нарвік і Мурманськ. Перші фундаментальні дослідження океану виконані у XVIII столітті і потім продовжені в XIX і ХХ століттях.

Мітка №6/23 Водний вихор Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Водний вихор — інтенсивний стовпчастий вихор (зазвичай у вигляді воронкоподібної хмари), який виникає над водоймою. У звичайній формі це смерч над водою, що складається з п'яти частин життєвого циклу: утворення темної плями на поверхні води, спірального малюнка на поверхні води, утворення кільця розпилення, утворення видимого конденсату, воронка, і, зрештою, розпад.

Більшість водяних смерчів не всмоктують воду — це невеликі та слабкі обертові стовпи повітря над водою. Частіше вони слабкіші, ніж їхні наземні аналоги, але зустрічаються потужні водяні смерчі, що породжуються мезоциклонами.

Мітка №7/23 Бінокль Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Біно кль ( фр. binocle від лат. bini «двоє» + oculus «око») — оптичний прилад , що складається з двох паралельно розташованих і з'єднаних разом зорових труб для спостереження віддалених предметів двома очима: за рахунок цього спостерігач бачить стереоскопічне зображення (На відміну від зорової труби ).

Поле радянського артилерійського бінокля типу БІ-8

З варіантів пристрою біноклів на практиці використовуються труби Галілея (прості пристрої з високою світлосилою та малим полем зору) та труби Кеплера, які, в свою чергу, діляться в залежності від застосованого рішення по конструкції зорової труби (апризматичні, кілька класів призматичних).

Мітка №8/23 Фотопарат Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Фотокамера — прилад для фіксації зображень матеріальних об'єктів за допомогою світла на спеціальному носії. Термін фотокамера походить від лат. camera, тобто «кімната». Найпершою формою фотокамери була саме така темна кімната або прямокутна коробка з дуже маленьким отвором в одній зі стін.

Мітка №9/23 Квітка Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Кві тка, — видозмінений укорочений, нерозгалужений пагін з обмеженою здатністю росту, метаморфізованими листками, призначений для запилення, статевого процесу і утворення насіння та плодів, що формується у квіткових рослин.

Квітка — складна система органів, що забезпечує насінневе розмноження покритонасінних (квіткових) рослин. У двостатевій квітці проходять мікро- і мегаспорогенез, мікро- і мегагаметогенез, запилення, запліднення, розвиток зародка, утворення плоду з насінням. Поява квітки в процесі еволюції — ароморфоз, який забезпечив широке розселення покритонасінних на Землі.

Мітка №10/23 Антарктида Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Антаркти да (від грец. αντι — проти та грец. αρκτικος — північний, «протилежний Арктиці») — континент у Південній півкулі навколо географічного південного полюса, охоплює приблизно 10 % суходолу Землі. Загальна площа — 13 900 000 км², без шельфових льодовиків — 12,6 млн км². Омивається водами Атлантичного, Індійського та Тихого океанів. Від 2000 р. води, що оточують Антарктиду південніше 60° пд. ш., згідно з рішенням Міжнародної гідрографічної організації називають Південним океаном. В Антарктиді є 90 % світових запасів криги, сконцентровано 70 % прісної води на Землі.

В Антарктиді знаходиться полюс холоду, а також точки найнижчої відносної вологості повітря на планеті та найінтенсивнішої сонячної радіації.

Мітка №11/23 Індійський океан Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Інді йський океа н — третій за розміром океан на Землі, між Африкою, Азією, Австралією та Антарктидою і займає близько 20 % водної поверхні Землі. Загальна площа становить 76,2 млн. км², у тому числі прилеглі акваторії — 2,8 млн км². Глибина — до 7 729 м (Зондський жолоб), середня — 3 897 м; солоність 34-41 ‰.

Мітка №12/23 Євразія Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Євразія — найбільший материк на Землі, що складається з Європи та Азії. Розташований в основному між північною та східною півкулями, межує з Атлантичним океаном на заході, Тихим на сході, Північно-Льодовитим на півночі, а також Африкою, Середземним морем та Індійським океаном на півдні. Історично, поділ між Європою та Азією на два різні континенти завжди був соціально-культурним, і не мав чіткого фізичного кордону між ними; таким чином, у деяких частинах світу, Євразія визнана найбільшим з шести, п'яти чи навіть чотирьох континентів Землі. У геології, Євразія часто розглядається, як єдиний жорсткий мегаблок. Однак, жорсткість Євразії обговорюється, і основана на палеомагнітних даних.

Материк займає близько 55 000 000 км², або близько 36.2 % загальної площі суходолу Землі. Суходіл населяє понад 5 мільярдів людей, що становить приблизно 70 % населення Землі. Люди вперше поселилися в Євразії 60 000—125 000 років тому. Серед основних островів, які часто включають до широковживаного визначення Євразії, незважаючи на те, що вони відокремлені від суцільної суші: Велика Британія, Ісландія, Ірландія та Шрі-Ланка, а також Японія, Філіппіни та більшу частину Індонезії.

Мітка №13/23 Африка Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

А фрика — другий за площею і населенням материк у світі, після Євразії[1]. Загальна площа континенту становить понад 30,27 млн км², враховуючи прилеглі острови — він займає 5,9 % площі земної поверхні і 20,3 % площі суходолу.

Населення континенту, станом на 2020 рік, оцінюється майже в 1,3 млрд (понад 16 % населення світу). Населення Африки є наймолодшим серед усіх континентів; середній вік 2012 року становив 19,7, проти середньосвітового — 30,4. Сучасна карта континенту — це велике різноманіття народів, народностей, їхніх традицій, вірувань, культур і мов.

Мітка №14/23 Мушля Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Му шля, — захисний скелетний утвір, що вкриває тіло багатьох найпростіших, більшості молюсків, плечоногих та деяких ракоподібних. Мушлі безхребетних вивчає наука конхіологія. Для практичного використання та колекціонування найбільше значення мають мушлі молюсків.

Мітка №15/23 Синя книга Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Кни га — неперіодичне видання у вигляді зброшурованих аркушів друкованого матеріалу, набір письмових, друкованих, ілюстрованих або порожніх аркушів, виготовлених з паперу, пергаменту або іншого матеріалу, як правило, скріплених з одного боку. Сторони аркуша називаються сторінками.

Книга виготовлена в цифровому вигляді називається електронною книгою. Озвучену й записану на матеріальний носій книгу називають аудіокнигою (звуковою книгою, книгою вголос).

Мітка №16/23 Червона книга Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Кни га — неперіодичне видання у вигляді зброшурованих аркушів друкованого матеріалу, набір письмових, друкованих, ілюстрованих або порожніх аркушів, виготовлених з паперу, пергаменту або іншого матеріалу, як правило, скріплених з одного боку. Сторони аркуша називаються сторінками.

Книга виготовлена в цифровому вигляді називається електронною книгою. Озвучену й записану на матеріальний носій книгу називають аудіокнигою (звуковою книгою, книгою вголос).

Мітка №17/23 Зелена книга Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Кни га — неперіодичне видання у вигляді зброшурованих аркушів друкованого матеріалу, набір письмових, друкованих, ілюстрованих або порожніх аркушів, виготовлених з паперу, пергаменту або іншого матеріалу, як правило, скріплених з одного боку. Сторони аркуша називаються сторінками.

Книга виготовлена в цифровому вигляді називається електронною книгою. Озвучену й записану на матеріальний носій книгу називають аудіокнигою (звуковою книгою, книгою вголос).

Мітка №18/23 Шляпа Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Капелю х — головний убір, який складається з основи — наголовка (тулії) та бортів у нижній частині — крисів (чи полів). Залежно від фасону наголовок і криси можуть мати різні розміри та форму.

Мітка №19/23 Північна Америка Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Півні чна Аме рика — материк (континент) у Західній півкулі, північна частина частини світу Америки. Повністю розташований у північній півкулі та майже повністю — у західній.

На півночі омивається Північним Льодовитим океаном, на сході — Атлантичним океаном, на заході — Тихим океаном, на півдні — Карибським морем; також на півдні з'єднується Панамським перешийком з Південною Америкою. Загальна площа 24 709 000 км², що становить близько 4,8 % площі планети або 16,5 % площі її суші.

Північна Америка є третім за величиною і кількістю населення континентом після Євразії та Африки.

З урахуванням прилеглих островів (в основному — Карибського басейну) Північна Америка складається з 23 країн, в яких станом на 2013 рік мешкало близько 565 млн осіб, що становило 7,5 % усього світового населення.

Мітка №20/23 Південна Америка Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Півде нна Аме рика — материк, розташований в Західній, Південній і частково в Північній півкулях планети Земля. На заході омивається водами Тихого океану, на сході — Атлантичного. На півночі з'єднаний Панамським перешийком з Північною Америкою.

До складу Південної Америки входить також низка островів. Великі й Малі Антильські острови Карибського моря належать до Північної Америки.

Площа континенту — 17,8 млн км² (4-е місце серед континентів), населення — 385 742 554 осіб (2008, 5-е місце серед континентів).

Протяжність з півночі на південь — 7350 км (приблизно). Протяжність із заходу на схід — 4900 км (приблизно).

Мітка №21/23 Південний океан Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Півде нний океа н, або Антарктичний океан — четвертий за розміром океан Землі, що омиває Антарктиду.

Міжнародна гідрографічна організація досі не ратифікувала своє рішення 2000 року про визначення океану в межах 60-ї південної паралелі. Останнє опубліковане визначення всіх океанів датовано 1953 роком: у ньому існування Південного океану суперечливе. Поза тим як сама МГО, так і інші організації використовують свіжіші визначення.

Уряд Австралії розглядає Південний океан як води, розташовані безпосередньо на південь від Австралійського континенту.

Мітка №22/23 Гренландія Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Гренландія (Ґренландія) — автономна установча країна в складі Королівства Данія, що розташований між Північно-Льодовитим та Атлантичним океаном, на схід від Канадського Арктичного архіпелагу. Близько 80 % площі Гренландії вкрито другим на планеті за розміром і єдиним поза межами Антарктиди постійним льодовиковим щитом. Географічно є частиною Північної Америки, проте понад тисячоліття Гренландія підтримує тісні політичні, культурні та економічні зв'язки з Європою (особливо з Норвегією та Данією, які в минулому були колоніальними державами, а також із сусідньою Ісландією). Гренландія — найменш густонаселена країна світу з кількістю мешканців у 55992 особи (2019). Під час референдуму 2008 року на підтримку розширення автономії висловилися 75 % мешканців, що взяли участь у голосуванні. Згідно з результатами референдуму, Гренландія набула більшої незалежності у внутрішній політиці, залишивши Данії сферу зовнішньої політики та оборони.

Мітка №23/23 Паперовий літак Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Паперовий літак (літачок) — іграшковий літак, зроблений з паперу. Ймовірно, він є найбільш поширеною формою аерограми, що є однією із гілок оригамі (японського мистецтва складання паперу). Японською такий літак називається 紙飛行機 (камі хікокі; камі=папір, хікокі=літак).

Ця іграшка популярна через свою простоту — виготовити її просто навіть новачку в мистецтві складання паперу. Найпростіший літачок потребує всього шести кроків для повного складання. Також паперовий літачок можна скласти з картону.

Рефлексія від 1 учня

Сподобався:

1 0

Зрозумілий:

1 0

Потрібні роз'яснення:

1 0
Рекомендуємо

Веб-квест "Ти як?"

Веб-квест "Ти як?"

356

Аватар профіля Любович Аліна Андріївна
Психологія
змішані

58 грн

Веб-квест "Паросток-2023"

Веб-квест "Паросток-2023"

182

Аватар профіля Рибалка Артем Кирилович
Інтерактивні методи навчання
3—6 років, 1—12 клас, I—VI курси, дорослі та змішані

25 грн

Веб-квест "Як добре ти знаєш творчість Тараса Шевченка?"

Веб-квест "Як добре ти знаєш творчість Тараса Шевченка?"

757

Аватар профіля Міхновець Наталія Віталіївна
Виховна робота
3—9 клас

33 грн

Веб-квест з музичного мистецтва на узагальнення знань, 6 клас,1 семестр.

Веб-квест з музичного мистецтва на узагальнення знань, 6 клас,1 семестр.

400

Аватар профіля Рассолова Світлана Петрівна
Мистецтво
6 клас

25 грн

Правознавчий квест

Правознавчий квест

172

Аватар профіля Муленко Олена Миколаївна
Основи правознавства
9 клас

83 грн