Бібліотека вебквестів
4
87
0
1
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Дорогий Льоше!
Вітаємо тебе з твоїм Днем народження та бажаємо тобі всього найкращого!
Ми дуже вдячні тобі за всі роки нашої дружби, адже у нас є багато теплих спогадів! Тож ми пропонуємо зараз разом згадати деякі з них)
Цей рівень містить 7 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
6 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Чудово! Проте школа - не єдине місце, де ми проводили час разом, тож тепер переходимо на наступний рівень!
Якої речовини було додано забагато до пробірки під час лабораторної роботи з хімії, що Ольга Олексіївна казала, що це був наш останній дослід?
а) фенолфталеїн
б) метилоранж
в) лакмус
И
Як називається пісня Миколи Ковальського, цитату з якої подано нижче?
"Зацвіли каштани над Дніпром..."
а) Дендропарк мости
б) Дендропарк дороги
в) Гідропарк мости
И
Хто свистить?
а) Льоша
б) Паша
в) Обидва, але сварили тільки Пашу, бо Льоші не було в школі
О
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ти прекрасно впорався з усіма завданнями! А тепер ми пропонуємо тобі пригадати наші прогулянки)
Вкажи предмет, з яким ти фотографувався в кафе восени
а) подарунок
б) квітка
в) гарбуз
А
Яка найпопулярніша настільна гра для наших посиденьок в кафе?
а) доміно
б) нарди
в) монополія
Н
Що Ліза подарувала всім на Новий Рік?
а) гірлянду
б) солодкі подарунки
в) нічого
М
Цей рівень містить 8 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
7 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Молодець!!! Ти пройшов всі рівні та чудово впорався з усіма завдвннями!
Від кого ми тікали, коли гуляли в парку на останній дзвоник?
а) від Діми
б) від Миксима Приходько
в) від собак
Л
Згідно з інструкцією "як правильно перелазити через паркан" який головний елемент одягу?
а) біла сорочка з синіми квітами
б) жовті шкарпетки
в) чорні джинси
І
Кого ми боялися зустріти дорогою до парку після чгк?
а) Наркоманів
б) Маніяків і педофілів
в) Пашу та Діму
К
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 1