Вебквест присвячений постаті Григорія Савича Сковороди - українського мандрівного філософа, поета, богослова, педагога, цікавим фактам його біографії.
Бібліотека вебквестів
479
190
0
Вебквест присвячений постаті Григорія Савича Сковороди - українського мандрівного філософа, поета, богослова, педагога, цікавим фактам його біографії.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Вітаю тебе у квесті, присвяченому постаті українського філософа Григорія Савича Сковороди. Для вдалого проходження та збирання частин ключів тобі знадобиться записник і ручка. Квест містить дві кімнати, у яких потрібно знайти всі підказки та скласти ключ для виходу. Розпочати гру тобі допоможе котик Мурко :)
Цей рівень містить 6 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
5 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Перед тобою перехід на наступний рівень квесту. Скористайся ключем - висловом Сави Сковороди про свого сина.
Вітаю! Перший рівень квесту пройдено!
Щоб розпочати наступний, увімкни в кімнаті світло.
Молодець!
Перша частина ключа - ДО
Наступну підказку шукай у речах з канцелярії :)
Погодься, це завдання було занадто легким, щоб отримати частину ключа :)
Тож прямуй до наступної підказки! Шукай під рамкою.
Чудово!
Друга частина ключа - ГОСПОДАРСЬКОЇ
Наступна підказка чекає на тебе під цифрою 3.
Максим Ковалинський, улюблений учень Григорія Савича, у Швейцарії познайомився і заприятелював з місцевим філософом, який був усім схожий на Сковороду: поглядами, поведінкою, навіть рисами обличчя. Повернувшись в Україну, Ковалинський розповів учителеві про цю зустріч. Сковорода заочно вподобав цього філософа і відтоді почав підписувати свої листи подвійним іменем: «Григорій вар (у перекладі з давньоєврейської – син) Сава Сковорода, ….». Користуючись шифром, назвіть ім’я швейцарського філософа.
Пречудово!
Третя частина ключа - РОБОТИ
Наступну підказку тобі повідомить представник флори.
У с.Сковородинівка Харківської області в парку недалеко від могили філософа можна побачити залишки колись величезного дванадцятиметрового дерева, у дуплі якого містився письмовий столик зі стільцем, тож Григорій Савич міг усамітнюватися, щоб спокійно насолодитися роботою. Користуючись шифром, назвіть це дерево.
Супер!
Четверта частина ключа - НЕПРИДАТНИЙ
Вихід із першого рівня квесту знайти допоможе володар часу.
Цей рівень містить 6 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
5 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю! Ти завершуєш другий рівень квесту. Щоб вийти з нього скористайся ключем. Це рік, коли Сковорода обрав новий і незнаний до того стиль життя, а саме — мандрівку, яка тривала до самої смерті — чверть віку. Була вона повна пригод, оповита переказами й легендами. У ній ніколи не розлучався філософ із Біблією, сопілкою чи флейтою, і своїми творами. Слава про нього розходилася швидко, і багато хто вважав за честь приймати в своєму домі такого гостя.
Вітаю з завершенням вебквесту! Сподіваюся, що тепер ти трохи більше знаєш про постать Григорія Сковороди, людини, що увійшла до списку ста найбільших філософів світу :)
Молодець!
Перша частина ключа - 1
Щоб знайти наступну підказку, перевір чи политі квіти.
Григорія Сковорода помер 9 листопада 1794 року в селі Пан-Іванівка (тепер - Сковородинівка Харківської області).
Легенда розповідає, що напередодні до власника Пан-Іванівки Андрія Ковалівського прибуло чимало гостей, які за обідом із насолодою слухали Сковороду - старий філософ був напрочуд веселий і товариський. А після обіду він пішов у сад і десь забарився.
Коли ж ближче до вечора господар вирішив покликати старого, то раптом побачив, що філософ під розложистою липою копає могилу.
На запитання, що це він надумав, Сковорода відповів: "Час, друже мій, закінчувати мандрівку. Нехай отут і буде моя остання хата".
Він пішов до своєї кімнати, змінив одяг, вмився, помолився Богові та й ліг спати, щоб уже не прокинутись...
На своїй могилі Сковорода заповідав написати бентежні слова...
Які ж саме? Переглянь мультфільм та дізнайся
Супер!
Четверта частина ключа - 9
Щоб завершити вебквест, вийди подихати свіжим повітрям :)
Дуже добре!
Друга частина ключа - 7
Знайти наступну підказку тобі допоможе жовтий колір.
Якось цариця .... ІІ забажала особисто побачити відомого українського філософа. Він прибув на її запрошення до палацу. Коли зайшла цариця до приймальної зали, всі присутні вклонилися, крім Сковороди. На питання цариці, чому він не кланяється, філософ відповів: "Не я бажав тебе бачити, а ти сама захотіла на мене подивитися. А як же ти мене роздивишся, коли я перед тобою удвоє зігнуся?"
Користуючись шифром, назвіть ім'я цариці.
Пречудово!
Третя частина ключа - 6
Наступну підказку шукай під склом.
У грудні 1741 року, пройшовши конкурсний відбір і перемігши серед 300 учасників, Григорій Сковорода стає співаком (альтистом) придворної капели імператриці Єлизавети Петрівни. Скориставшись азбукою Морзе, визнач, з яким містом на Сумщині пов'язана ця подія.
Чудово!
У цьому завданні нема частини ключа :)
Щоб отримати наступну підказку, погортай сторінки.
Рефлексія від 9 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: