Найефективніші дитячі організації України
Бібліотека вебквестів
74
43
0
Найефективніші дитячі організації України
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Вітаю. Ви завітали на квест ''Найефективніші дитячі організації України''. Бажаю успіхів в проходженні. Раджу починати з компасу, який підкаже в якому напрямку рухатися.
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
3 сповіщення.
5 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю з успішним проходженням квесту! Ти чудово попрацював!
Дякую за увагу!
Назва нашого квесту ''Найефективніші дитячі організації України'', а ще це ключ до наступної підказки, яка заховалась за хмарками.
Світоглядний плюралізм, багатопартійність в суспільно-політичному житті відкривають простір для створення та організації роботи різноманітних дитячих громадських організацій, об'єднань і рухів.
Наприкінці XX ст. в Україні значно активізувався процес створення дитячих та юацьких організацій, відновили свою діяльність раніше заборонені.
Підказка до наступного завдання- це перше слово в другому абзаці розповіді, що вище. Рухайтесь далі на...
Трактор вже заведений
Законодавство України про діяльність молодіжних та дитячих громадських організацій складається з Конституції України та Закону України «Про молодіжні та дитячі громадські організації» (зі змінами).
Згідно з законодавством дитячі та молодіжні громадські організації – це об'єднання громадян віком від 6 до 18 років (дитячі), від 14 до 35 років (молодіжні), метою яких є здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист своїх прав і свобод, творчих здібностей, задоволення власних інтересів, які не суперечать законодавству, та соціальне становлення як повноправних членів суспільства»
Молодіжні та дитячі громадські організації утворюються і діють на засадах добровільності, рівноправності їх членів, самоврядування, законності та гласності.
Ключ до наступної підказки такий самий, як Основний Закон України.
Запитай в запорожця куди рухатись далі
Доброго дня, мені казали про тебе, давай познайомимось, але спочатку нумо поїмо смачненьких вареничків.
З урахуванням головних напрямів діяльності їх поділяють на шість груп.
1. Молодіжні організації, зорієнтовані на вирішення політичних проблем. Найпомітніші серед них: Молоді республіканці України, Об'єднання демократичної української молоді (ОДУМ), Соціалістичний конгрес молоді, Ліберальне молодіжне об'єднання, Спілка українського студентства (СУС), Асоціація молодих українських політологів і політиків, Молодіжна організація спілки офіцерів України «Сокіл», Львівський фонд «Молода Україна» та молодіжні організації при політичних партіях та рухах.
2. Молодіжні організації, зосереджені на вирішенні соціальних проблем. Цю групу становлять Спілка молодіжних організацій України (СМОУ), Асоціація МЖК воїнів-інтернаціоналістів України «Укрінтербуд», Українська республіканська рада молодих вчених і спеціалістів, Палата молодих підприємців України та ін.
3. Молодіжні організації, що займаються вивченням історії, фольклору, етнографії народів України. До цієї групи належать «Товариство Лева», товариство «Щире братство», Молодіжне товариство «Кіш», Молодіжна єврейська організація «Шахар» та ін.
4. Молодіжні благодійницькі організації. Найпомітніші серед них Південноукраїнське благодійне товариство «Молодь за милосердя», Асоціація молодіжних пошукових об'єднань України «Обеліск», Республіканський молодіжний благодійницький фонд допомоги потерпілим від аварії на Чорнобильській АЕС, Молодіжне благодійне товариство «Гуманіст».
5. Релігійні молодіжні організації. Цю групу представляють Комітет української католицької молоді (КУКМ), Організація «Українська молодь Христові», Молодіжна рада церков Євангельських християн-баптистів Укра-їни, Всеукраїнське православне молодіжне Братство ім. Петра Могили та ін.
6. Дитячі громадські організації. З-поміж інших своєю активністю виділяються Українська скаутська організація «Пласт», Спілка української молоді (СУМ), Українське дитячо-юнацьке товариство «СІЧ».
Більшість із них заявляють про свою позаполітичність; їх виховна система спрямована, в основному, на формування вмінь і навичок у дітей і підлітків, пов'язаних з природою (життя в таборі, туризм, екологічне виховання), із зміцненням здоров'я (фізична підготовка), вихованням шанобливого ставлення до сім”ї, рідної місцевості, держави (патріотичне виховання, сімейне життя, життя в суспільстві).
Українська скаутська організація (1 слово) - ключ до наступної підказки, яка знаходиться в морі
Судно
Українська скаутська організація «Пласт»
Заснована 1911 р.Петром Франком, Іваном Чмолою та Олександром Тисовським, маючи своїмзавданням всебічне патріотичне і національне виховання, розвитокморальних, духовних і фізичних рис юнаків та дівчат. У 1924 р. організація«Пласт» в колишній УРСР була заборонена як «дрібнобуржуазна виховнасистема, не сумісна з побудовою соціалізму». Після розгрому «Пласту»урядом Польщі в Західній Україні організація продовжувала діяльність середукраїнської діаспори - у Канаді, США, Австралії. Лише в 1989-1990 рр.«Пласт» відновив роботу в Львівській, Тернопільській та Івано-Франківськійобластях, де поступово посів провідні позиції серед дитячих організацій.
Офіційне відродження «Пласту» в Україні відбулося 13 квітня 1991 р. на
установочному з'їзді.
В основі пластового виховання - заборона політизації дитини. Його метою є сприяння розвитку молодих людей для реалізації їх інтелектуального, громадського та духовного потенціалу, відповідальних громадян, учасників місцевих, національних та міжнародних співтовариств. Скаутський рух заснований на таких принципах:
- обов'язок перед Богом;
- обов'язок перед іншими;
- обов'язок щодо себе.
Ключ для цієї підказки ви вже знаєте, але якщо виникли труднощі, то ключ те, про що йдеться в тексті вище.
Прапор України
Хлопці і дівчата виховуються окремо до 17 років. З 17 до 30 років старшим пластунам дозволяється працювати з дітьми, якщо вони не належать до політичних організацій. Пласт має чітку структуру, атрибутику (гімн, герб, розпізнавальні знаки та форму), присягу, в якій ідеться: «Присягаю своєю честю, що робитиму все, що в моїх силах, щоб бути вірним Богові й Україні, допомагати іншим, жити за пластовим законом і слухатися пластового проводу».
Наприкінці XX ст. скаутські організації почали діяти майже у всіх регіонах України. Вони опираються на загальнолюдські цінності, норми християнської моралі.
Залежно від віку, скаути належать до певних категорій:
- хлопчики 7-10 років: кабскаути (дитинка, щеня), дівчатка -браунскаути (пташенята);
- хлопчики 11-14 років: бойскаути (розвідники), дівчатка -герлскаути;
Українське дитячо-юнацьке товариство «СІЧ» (Всеукраїнська дитяча скаутська організація)
Започатковане в лютому 1993 р. Гасло: «Сила, істина, честь!». Мета його полягає у відродженні національної свідомості, утвердженні «державницької ідеї», формуванні нового типу українського характеру, основними рисами якого були в фізична досконалість, витривалість, свідомий патріотизм, вихованість, культурність, освіченість, висока моральність. Члени товариства складають присягу: «Присягаю своєю честю бути вірним товаришем, служити товариству життям своїм, слухатись січової старшини». Має осередки в багатьох областях України. Головні напрями роботи - вивчення історії козацтва, військово-партіотичне виховання на засадах козацької педагогіки, фізичне загартування, створення недільних козацьких шкіл, спортивних та інших гуртків, організація оздоровчих таборів.
З історії Запорізької Січі відомо, що січовики жили за особливим лицарським звичаєм — неписаними законами, про дотримання яких дбали старі козаки і старшини. На основі звичаю запорожців і Скаутського закону Товариство «Січ» розробило власний Січовий звичай — лицарський закон життя Січі і кожного січовика:
Січовику найперше честь.
Січовик чинить по-лицарськи.
Січовик допомагає ближньому.
Січовик — ввічливий і дружній з усіма, побратим/посестра іншим січовикам.
Січовик слухає своїх батьків, січових старшин і наставників.
Січовик — друг природи.
Січовик — життєлюб.
Січовик гартує дух і тіло.
Січовик ощадливий.
Січовик — чистий у думках, словах і вчинках.
Ключ- перше слово в кожному пункті
Рухайся до привітної козачки, яка розповість щось цікавеньке.
Привіт, хочу розповісти про ще деякі організації
2."ОБ'ЄДНАННЯ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ КЛУБІВ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" має такі види діяльності: 85.59 - Інші види освіти, н.в.і.у., 90.01 - Театральна та концертна діяльність, 90.02 - Діяльність із підтримки театральних і концертних заходів, 93.19 - Інша діяльність у сфері спорту (https://www.facebook.com/groups/271289143879710).
3. Чудова громадська організація ''Спілка Дитячих Об'єднань Первоцвіт'', більше інформації зможете отримати з їх офіційної сторінки в Фейсбукі. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100033095430594).
4.Всеукраїнська дитяча спілка «Екологічна варта»– громадська організація, яка об’єднує дітей, підлітків, молодь, що опікується проблемами довкілля. У своїй діяльності Спілка керується принципами гуманізму, відкритості, добровільності, творчої ініціативи та активності.Діти та молодь, які свідомо беруть участь у розв’язанні екологічних проблем і створюють проекти, спрямовані на поліпшення екологічної ситуації рідного краю, є справжніми патріотами своєї Батьківщини. Питання охорони та збереження довкілля сьогодні є дуже актуальними, тому підготовка лідерів у цій сфері є вкрай необхідною для суспільства. (https://www.facebook.com/all.ukrainian.environmental.league/).
Відправляйся до державного символу України
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: