Бібліотека вебквестів
4
61
0
0
75 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
По завершенню гри буде видано сертифікат
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Відомо всім, що найдорожчий скарб людини- це її власне життя і здоров'я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а й навіть життя. Тому треба всім дотримуватись певних правил руху.
Мчать по наших дорогах різні машини. З кожним роком їх стає все більше. І всі вони кудись поспішають. Для того щоб на дорогах було безпечно, всі машини підкорюються суворим правилам дорожнього руху. Знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні всі перехожі: дорослі і діти
Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
12 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина! Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю – це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами наших міст та сіл, а водіїв автотранспорту – позбавити багатьох неприємностей.
Ми живемо в суспільсті людському
Так багато є правил у ньому.
Знати правила ці треба, друже,
Та й виконувати добре їх дуже.
Правило- це вимога єдина
Ну, а ти у суспільстві – людина!
А тепер тобі стало все ясно
Всі вимоги виконувать вчасно.
Хай засвоїть твоя голова
В нашій мові чарівні слова
І знання запасай на майбутнє
Для людини це сила могутня.
І здоровим щоб буть силі й духу,
Треба знати ще й правила руху.
Хоч питання це дуже складне,
Але знай, що життя в нас одне.
Особа, яка керує транспортним засобом
Частина дороги, призначена для руху пішоходів через проїжджу частину
Написи та лінії на проїжджій частині
Цей рівень містить 11 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
10 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку
Діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих?
Уміння триматися на воді - запорука безпеки. Купання у морі, рiчцi, ставку. Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та задоволення, але й джерелом небезпеки для життя людини. Зазвичай гинуть тi, хто порушує правила безпеки на воді. Уміння триматися на ній - запорука безпеки. У морі на воді триматися легше, бо густина солоної води вища за густину прісної.
Пам’ятайте, що на рiчцi є течія. Дно річки може бути замуленим. Вода у ставках стояча, тобто більш забруднена, ніж у річках, i це може спричинити зараження при купанні.
Чи можна купатися i пірнати у незнайомих місцях?
Можна запливати за обмежувальні знаки?
Щоб допомогти потопаючому, слід дотримуватись правил:
якщо поблизу вас є який-небудь плавучий предмет (найкраще рятувальне коло), киньте його так, щоб потопаючий міг за нього вхопитися, краще, якщо прив’яжете до нього мотузку, за яку потім можна підтягнути потопаючого до берега;
якщо нещастя трапилося на мiлинi, спробуйте пiдiйти до потерпілого вбрід, щоб подати рятувальний засіб, але тримайте його так, щоб він був мiж вами i потерпілим;
якщо ви спробуєте підпливти до потопаючого, краще, коли у вас в руках буде рятувальний засіб, щоб потопаючий хапався за нього, а не за вас, розмовляйте з потерпілим, заспокоюйте його;
опинившись на березі, викличте, за можливості, швидку допомогу (103).
Цей рівень містить 10 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
7 сповіщень.
2 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Після початку повномасштабного вторгнення російських військ у всіх регіонах України існує постійна загроза ракетних атак, багато населених пункті опинилися під окупацією, на звільнених територіях залишається багато мін та нерозірваних боєприпасів. Тому кожен має дотримуватися загальних правил безпеки під час війни.
Безпека під час війни є важливим питанням сьогодення. Під час війни дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими. Опинившись в умовах бойових дій, підліткам важливо дотримуватися правил безпеки, щоб захистити себе та своїх близьких.
Що означає безперервний сигнал сирени
Скільки часу треба залишатися в укритті після завершення обстрілу?
Не наражай себе на небезпеку свідомо: не виходь на вулицю в період дії комендантської години чи під час повітряної тривоги. Намагайся зберігати спокій у разі оголошення тривоги чи початку бойових дій, швидко реагуй на вказівки дорослих та прямуй до визначеного місця укриття.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: