Вебквест можна використовувати для учнів 3-7 класів під час проведення виховних годин, ранкових зустрічей з теми " Моя маленька Батьківщина".
Бібліотека вебквестів
8
81
0
Вебквест можна використовувати для учнів 3-7 класів під час проведення виховних годин, ранкових зустрічей з теми " Моя маленька Батьківщина".
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Наша маленька Батьківщина - селище Братське, що на півдні України. Воно розкинулось саред широких, родючих степів. Багате на красиві місця наше селище. А ще багатше на історію. Тож запрошуємо вас у цікаву та повчальну подорож історичними місцями нашого селища. Пропонуємо застосовуючи свої знання, зібрати букви і дізнатися прізвище місцевого історика та журналіста, який провів дослідження історії Братщини, починаючи з часів Геродота. Так, саме Геродота. Бо наша місцевість згадується у його книзі, яку історик написав після подорожі півднем України ще в V столітті до нашої ери.
Ваше завдання зібрати цифри ключа. Їх - 4. Це дата заснування нашого селища. А також літери для дешифратора.
Розшифрувати за допомогою шифратора ключове слово, знайти вихід з квесту. До шифратора можна зайти за посиланням vseosvita.ua/lp/cipherwheel.
Як працює шифратор?
В центр шифратора потрібно вести ключ, який є роком створення нашого селища. Ключ складається з чотирьох цифр.
Якщо ввести правильний ключ у шифратор, літери на жовтому колі будуть дорівнювати правильним літерам на синьому колі.
Ви маєте послідовно виконати всі завдання. Тоді отримаєте цифри - ключа і букви, розміщені в певному порядку, які дорівнюватимуть зашифрованому слову на синьому колі.
Вихід з вебквесту знаходиться в годиннику. Введіть розшифроване «слово-відгадку». Це - прізвище нашого земляка журналіста, дослідника, автора багатьох цікавих історичних розповідей про Братське. Воно і буде ключем до виходу.
Увага! Свою подорож почнемо з відомого всім жителям селища та його гостям парку і головного його найстарішого жителя - дуба "Козака". Під його столітнім стовбуром сховане перше завдання.
Не забудьте прготувати ручку та аркуш паперу. Вони стануть вам в пригоді.
Бажаємо успіху!
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Розшифруй за допомогою шифратора ключове слово, знайти вихід з квесту. До шифратора можна зайти за посиланням vseosvita.ua/lp/cipherwheel.
Як працює шифратор?
В центр шифратора потрібно вести ключ, який ви. Ключ складається з чотирьох цифр.
Якщо ввести правильний ключ у шифратор, літери на жовтому колі будуть дорівнювати правильним літерам на синьому колі.
Введіть розшифроване «слово-відгадку». Це - прізвище нашого земляка журналіста, дослідника, автора багатьох цікавих історичних розповідей про Братське. Воно і буде ключем до виходу.
Вітаю! Наша подорож закінчилася. Ви справжні знавці історії своєї маленької Батьківщини.
Одним із мальовничих куточків нашого селища є річка. В V столітті до нашої ери в своїй книзі її згадав грецький історик Геродот. Свій початок річка бере в Кіровоградській області і впадає в ріку Південний Буг. Геродот назвав її Крініпікрос. Згадайте назву річки.
Так, наша річка носить назву Мертвовод. Що з грецької перекладається як "крініс" - вода, "пікрос" - мертва. Тобто мертва вода. Існує кілька легенд про таку назву. Їх можна знайти в матеріалах нашого музею.
А ви за правильну відповідь отримуєте першу цифру коду. Це - 1. Та першу букву слова ключа- "Ц".
Щоб дізнатися про історію нашого селища ми прочитали багато книг. В одній із них знайдете наступне завдання. Є підказка: книга синього кольору. Успіху!
В тому місці, де через Мертвовод була переправа, створили своє поселення-хутір козаки - переселенці та гайдамаки - втікачі. Потім хутір переріс у село. Його назвали Братське. Згодом село переросло на селище в якому ми живемо. Як називали один одного козаки? Добре подумай, бо від цього слова пішла назва нашого селища.
Дійсно, козаки називали один одного братчиками. Саме від цього слова і пішла назва нашого селища - Братське.
За правильну відповідь маєте другу цифру коду - 7 , другу букву слова ключа- "е" . А ще пропонуємо заглянути в книгу, яку тримає Марічка. В ній продовження історії нашого селища. Удачі!
Згодом за нашим селищем закріпилася ще одна назва за прізвищем одного з перших власників братських земель полковника-серба М.Станковича. Згадайте цю назву.
Згодні. Наше селище мало назву Станковичі.
Тримайте третю букву слова ключа- "і". А Марічка підкаже вам третю цифру ключа.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: