Вебквест розрахований на учнів 3 класу. Він допоможе вдосконалити вміння розв'язувати вирази, що містять множення двоцифрових та трицифрових чисел на одноцифрове число і навпаки.
Бібліотека вебквестів
Вебквест розрахований на учнів 3 класу. Він допоможе вдосконалити вміння розв'язувати вирази, що містять множення двоцифрових та трицифрових чисел на одноцифрове число і навпаки.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Який спорт сьогодні найпопулярніший у світі? Відповідь очевидна: футбол! Тисячі людей є професійними футболістами, сотні мільйонів грають у цю гру заради задоволення та мільярди дивляться футбольні матчі.
Усі діти мріють грати у футбол. У тебе є такий шанс. Сьогодні ти гратимеш у футбол. Гратимеш за обидві команди. Спитаєш як? Звичайно, адже це математичний футбол. Мета гри у футбол - забити мяч у ворота суперника. Твій забитий гол - правильно обчислений вираз.
На полі дві команди : "Парні" і "Непарні", хто переможе невідомо до останьої секунди гри - інтрига. А щоб дізнатися результат гри рахуй кількість парних і непарних резльтатів. Сподіваюся ти знаєш які числа парні, а які непарні. Якщо ні, ПОВТОРИ!
Тож будь уважним! Успіхів! Для початку гри треба зробити перший удар по м'ячу. Вперед до перемоги!
Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
12 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Гра майже завершена, спливають останні секунди. На табло висвітлиться остаточний результат гри. Для цього введи ключ - кількість парних результатів та кількість непарних. Запиши у рядок для ключа як показано:
зразок 1:1. (перша цифра - кількість парних результатів).
Оце так результат! Це було складне завдання, а ти з ним успішно упорався! Вітаю!
Футбольний м'яч. Футбольні правила обумовлюють використання у грі м'яча сферичної форми з довжиною кола не вище 70 см та не менше 68 см. При пошкодженні м'яча матч зупиняють, після чого здійснюється заміна м'яча.
Перший удар - 25 х 4 =
Чудово! на першій хвилині мяч влучає у ворота "Непарних". Їхні ворота з правого боку. Тож продовж гру з воріт
Футбольні ворота складаються з вертикальних стійок, горизонтальної перекладини, а також сітки.
Під час гри події перебігають дуже швидко. І ось знову удар, чи буде він результативним?
17 х 3 =
І знову успіх! Який результативний матч!
А ось уже з м'ячем Сергій, він справний футболіст.
Гарний у Сергія дріблінг.
Дріблінг- Мистецтво футболіста добре обводити суперників. Якщо говорити науковою мовою, дріблінг – один із індивідуальних засобів подолання опору супротивника. Хороше володіння дриблінгом свідчить про високу індивідуальну майстерність футболіста. Нині одним із визнаних майстрів дриблінгу є португалець Кріштіану Роналду
Удар! Ще удар і мяч у вортах. Чи зарахує його суддя?
12 х 6 =
Вітаю! Гол у воротах!
Знову гра продовжується з центру. Розігрує Катя.
Мяч у грі. Команда Каті атакує.
Атака: це командні дії, спрямовані на переміщення м'яча ближче до воріт суперника з метою забити гол. Отже, будь-які удари по воротах суперника або у бік його воріт, передачі, ведення м'яча, обведення супротивника у напрямі його воріт - все це вважається атакуючими діями футболістів.
Удар! 15 х 9 =
Чудовий удар, результативний, точна передача на
Артем гарно бачить поле. Він гарний гравець.
"Бачити поле".Так називається одна з найважливіших якостей футболіста, яка полягає в тому, щоб у ході матчу вміти займати прихильність, що дозволяє бачити і м'яч, і партнерів по команді, і найближчих суперників. Причому своїх одноклубників бажано бачити не лише поблизу, а й на відстані.
Удар 29 х 7 =
Чудовий удар! М'яч уже у Вовчика!
Вовчик володіє ініціативою. А дякуючи йому і вся команда.
Володіння ініціативою.У загальному випадку цим терміном називається більш тривале володіння м'ячем і наступ на ворота команди, що протистоїть, ніж це робить суперник.
Удар 33 х 9 =
Яка результативна гра! Це просто чудо! Прост одна насолода! Та час летить і м'яч уже у Дар'ї.
У Даші чудова позиція, що не говори, а позицію вона вибирати може.
Вибір позиції- Вміння футболіста знайти найкраще для подальших дій місце на полі. Це виключно важлива якість для будь-якого гравця, від неї залежить можливість ефективного ведення як наступальних, так і оборонних дій.
Удар 201 х 4 =
Гарний удар. Та мяч перехопив Антон.
Антон завжди виманить суперника на себе, і це дає свої результати.
Виманити суперника на себе- змусити гравця команди противника залишити позицію, яку він займав, щоб звільнити її для себе або партнерів по команді. Як правило, цим прийомом користуються нападаючі.
Удар 203 х 3 =
Чудовий удар! Мяч у воротах ліворуч.
Чи зафіксує суддя взяття воріт?
Взяття воріт. Футбольні правила визначають, що голом прийнято вважати положення, коли м'яч повністю перетинає лінію воріт, причому, за відсутності порушення правил.
7 х 109 =
Мяч зараховано! Який красивий гол!
Матч триває, азарт зашкалює. Ось Олег виходить віч-на-віч з воротарем.
Вихід віч-на-віч- Ситуація, коли гравець атакуючої команди залишається наодинці з воротарем команди суперника, залишивши позаду себе або десь далеко осторонь інших її гравців. Така ситуація за всіх часів вважалася майже стовідсотковою можливістю вразити ворота суперника.
Удар 104 х 6 =
Результативний удар!
Що й говорити, мяч у руках Юлі. Вона теж має гарну нагоду для гольового моменту.
Гольовий момент– ситуація під час гри, за якої одна з команд має гарну нагоду вразити ворота суперника. У таких «екстремальних» ситуаціях найчастіше виявляється справжня майстерність як нападників, і обороняющихся.
Удар 8 х 105 =
Та удар був на стільки потужним, що м'яч влучає в дерево.
Контратака на привеликий жаль не вийшла. Та удар був.
9 х 103 =
Контратака– тактична дія, що полягає у швидкому переході від оборони до атаки. Контратака завжди була одним із найгостріших і найнебезпечніших прийомів. Адже нерідко атакуюча команда надто захоплюється наступальними діями, і її гравці відходять далеко від своїх воріт. Поки ця команда володіє м'ячем – все гаразд, але як тільки вона його втрачає – супротивник отримує оперативний простір на чужій половині поля: іноді достатньо зробити одну точну передачу на нападника, щоб він залишив за спиною всіх захисників супротивника і вийшов віч-на-віч із воротарем.
Гра закінчується. А ми не уявляємо зовсі результат гри, треба звернутися до пенька. Він хоч і пеньок, та всеодно щось знає.
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: