Бібліотека вебквестів
4 862
665
4
По завершенню гри буде видано сертифікат
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Привіт мій юний друже! Ми пропонуємо тобі квест-гру до Всесвітнього дня вишиванки. Пройди квест та дізнайся багато цікавого.
Рівень - "Українська світлиця". Перший предмет який тобі треба знайти стоїть в самісінькому центрі хати.
Рівень "Україна єдина та неповторна". Перша твоя зупинки - історична столиця Буковини.
Цей рівень містить 5 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
4 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Поріг – символ початку і закінчення хати, дому. Для переходу на інший рівень введіть ключ "Україна понад усе"
Молодець! Переходь на наступний рівень. Ми чекаємо тебе
Стіл також має магічну силу, символізує достаток родини. Його першим заносять до нової хати, на нього кладуть хліб-сіль, ритуальні страви. Українці завжди на свята ними завжди встеляли столи. Вони були зазвичай білі та оздоблені вишивкою. Символізували достаток, чистоту та святість. Отже, чив застеляли стіл?
Вітаю. Це правильна відповідь. Тепер прямуй, в нашій світлиці, до улюблена страва всіх українців, символу української кулінарної культури і достатку. Підсказка далеко ходити не треба :))
Під час весілля урочисте внесення скрині до господи нареченого було окремим ритуалом. Існував вираз «скриню дбати», тобто готуватися заміж. Показником чого служила скриня?
Молодець! Так тримати! А тепер прямуй до предмету, який за формою нагадує маленький човник, що підвішений до стелі.
Колиски традиційно виготовляли лише з «чистих» порід дерев (клена, калини, ясена, горіха та інших). Новонародженому немовляті клали в колиску посвячений часник і хліб, а на дно і в подушку — пахучі висушені трави. Від чого мали оберігати всі ці обереги!
А хто у нас тут молодець? Так, ти мій друже молодець! Це була невелика розминка. Тепер прямуй до дверей та переходь на інший рівень
Борщ унікальний своїми квасно-солодкими відтінками присмаку. Страва має більше десяти різновидів. Назви найпоширенішим різновид борщу
Ти на вірному шляху! Молодець. Слідуй до предмету , який раніше служив для зберігання одежі та різних інших предметів.
Цей рівень містить 5 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
4 сповіщення з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Так, ми в Миколаєві. Чому «Місто на хвилі» - слоган говорить про географічне розміщення Миколаєва «на воді»
Хто молодець? Так, ти молодець! Ти правильно відповів на всі запитання квест гри.
Всесвітній день вишиванки не є офіційним святом, а був започаткований у 2006 році студентами університету одного з міст України.
Молодець! Тепер прямуємо до міста уде у 2011 рорці Книга рекордів України зафіксувала найбільшу кількість людей у вишиванках, які зібралися в одному місці?
Все вірно! Далі ми переміщуємось до одного з українських міст, відповівши на запитання ви здогадаєтесь куди треба прямувати. Кого з українських письменників вважають законодавцем «вишиваної» моди?
Все вірно! Дала прямуй до міста, яке заснували три брати та їх сестра.
Першу школу вишивки було створено ще в ХІ столітті. Її заснувала Анна, сестра Володимира Мономаха. У ній опановували мистецтво гаптування золотом і сріблом. Де саме була створена перша школа вишивки?
Ти вже на фінішній прямій. Остання наша зупинка. Зустрінемось у місті, яке від недавно носить назву "місто на хвилі". Поквапся, ми чекаємо на тебе!
Рефлексія від 299 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: