Бібліотека вебквестів
8
238
0
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Наявність інституту казначейства є об'єктивною закономірністю будь-якого державотворення. Для розв'язання стратегічних завдань, виконання своїх функцій держава має мати достатньо ресурсів (фінансових, матеріальних, сировинних тощо). А тому вона створює відповідні фінансові структури, які забезпечують реалізацію її функцій та завдань на кожному історичному етапі розвитку.
До вашої уваги пропонується пройти завдання вебквесту. За кожну правильну відповідь на запитання будуть даватися букви з яких для виходу з тесту необхідно буде скласти ключове слово.
Цей рівень містить 14 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
13 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Для виходу із локації необхідно із поданих букв скласти слово, яке в перекладі означає "державна скарбниця"
Вітаю! Ви успішно пройшли всі завдання вебквесту!
Залежно від обставин історичного розвитку, побудови державного устрою, традицій і культури різних держав ці структури називають по-різному. Але як би не називалися ці органи в різних державах у різний час основне їх призначення - зберігання матеріальних цінностей і фінансових ресурсів держави.
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "К"
Найбільшим .... Стародавнього Китаю вважався шовк, яким торгували з багатьма державами світу. Дуже цінувався і дорогий порцеляновий посуд, технологію виробництва якого тримали у великій таємниці.
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "А"
За правління якого князя були зафіксовані перші згадки щодо інституту казначейства в період Київської Русі ?
Княжа казна тих часів була сховищем матеріальних цінностей. Тоді не було розмежування між коштами держави і князя. Княжа казна наповнювалася як натурою (збіжжя, худоба, шкіра), так і грішми. До казни надходили: мито, яке сплачувалось на державних кордонах; торгове мито у містах; судові мита за лиття срібла, утримання солеварень, корчм; штрафи; дарунки князям та воєнна здобич. Для того, щоб наповнити князівську скарбницю, на населення накладали різні додаткові трудові повинності (будівництво доріг і мостів) та податки. Княжий двір і насамперед військо використовували всі доходи княжої скарбниці.
Молодець! Відповідь вірна!
Буква"З"
Кому підпорядковувались державні фінанси у роки Запорізької Січі (кінець XV ст.–1775 p.) і були невіддільні від його приватного господарства.
Молодець! Ти справився із завданням!
Буква "Н"
Що було постійним і рівномірним джерелом дохідних статей січового бюджету?
Селяни і міщани, козаки-'гніздюки" платили побір або подимне, господарську десятину, медове, збір з шинків, а також стацію - для утримання війська.
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "А"
У якому документі П. Орликом дається законодавче визначення військової скарбниці як державного скарбу і фінансів у гетьманській державі?
Молодець! Відповідь вірна!
Буква "Ч"
У 1797 році імператором Павлом була заснована посада державного казначея . Яка інша назва дійшла до нас?
Вірно! Вітаю!
Буква "Е"
У якому році Указом Президента України № 335/95 було утворено Державне казначейство України ?
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "Й"
Сьогодні Державна казначейська служба України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується ......( яким органом), через міністра фінансів, який реалізує державну політику у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів.
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "С"
В якій країні були винайдені перші паперові гроші?
Вітаю! Відповідь вірна!
Буква "С"
Яка істота у міфології є хранителем потаємних скарбів? Пізніше, коли міфи виродилися у казки й лицарські романи, символічні скарби цього чудовиська стали просто золотом і дорогоцінним камінням (які іноді все ще були наділені магічною силою).
Молодець! Відповідь вірна!
Буква "Т"
Одна з найбільших загадок історії — ,,, Грааля. Легенди переповідають: хто вип’є з неї, отримає вічну молодість та неземну мудрість. Адже це саме та річ, з якої сам Ісус Христос пив під час Тайної вечері! І в яку пізніше, після розп’яття, зібрали кров, що капала з Його тіла. ....... Грааля нібито створено з дорогоцінного зеленого смарагду, який Архангел Михаїл вибив мечем із корони Люцифера… Ввідчайдухи шукають її, прагнучи життя вічного.
Вірно! Вітаю!
Буква "В"
Нашийна прикраса, що мала форму гладкого, або витого обруча із дорогоцінного металу. У Стародавньому Римі вона була одною з військових нагород. В історичний період до Київської Русі, найчастіше із золота, пізніше — зі срібла. У Київській Русі використовували як грошову одиницю, звідси походить і назва сучасної української валюти . Що це за прикраса?
Відповідь вірна!
Буква "О"
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: