Бібліотека вебквестів
Час за який потрібно виконати всі завдання: 30 хвилин
Доступна загальна кількість невдалих спроб введення ключа: 10 разів
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Шатновні батьки
Цей вебквест допоможе вам більше дізнатися про те як уникнути конфліктів на дитячому майданчику.
Цей рівень містить 6 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
5 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Бажаю вам отримувати від прогулянки задоволення разом із вашою дитиною! Сприймайте це як спосіб пізнання світу та всебічного розвитку.
Молодець!!!
Чи потрібно брати із собою на майданчик іграшки?
Виберіть правильну відповідь:
Так, потрібно.
Ні, не потрібно.
Завжди беріть із собою на майданчик іграшки. Навіть, якщо малюк ними і не буде гратись, їх можна використати, щоб поміняти на чужу іграшку, яка буде малечі до вподоби. Нехай дитина сама обере, що хоче взяти. Добре якби в неї була власна сумочка чи рюкзак, куди вона покладе потрібні їй речі і сама буде їх нести (для дітей віком від 2-х років).
Як потрібно одягнути дитину виходячи на майданчик?
Виберіть правильну відповідь.
1. Щоб не шкода було забруднити.
2. Одягнути як на свято.
Одягайте дитину на прогулянку не як «на свято». Дитина повинна мати можливість впасти, вимазатися і знати, що їй за це нічого не буде – тільки так вона зможе пізнати світ повністю. Якщо на вулиці мокра погода – гумові чоботи прекрасний вихід із ситуації. Добре мати з собою на прогулянці сухі та вологі серветки.
Вставте пропущене слово: Намагайтесь якомога ....... забороняти дитині.
Намагайтесь якомога менше забороняти дитині. Звичайно, якщо це стосується безпеки наполягайте на тому, щоб ви були поряд. Тобто, коли 1,5 річний малюк намагається залізти на гірку, не забороняйте одразу і не прибирайте з гірки, а допоможіть йому пізнати новий «інструмент», будучи поряд та «страхуючи» його. Або якщо малеча підійшла до калюжі, не забирайте її одразу звідти, а дайте краще паличку в руки і покажіть як можна «гратися» з калюжею так, щоб не замочитись.
Що потрібно робити, коли дитина бере без дозволу чужу іграшку?
Виберіть правильну відповідь:
пояснити що чуже брати не можна без дозволу;
нехай бере потім поверне;
на майданчику можна брати всі іграшки.
Не ігноруйте моменти, коли дитина бере без дозволу чужу іграшку. Малечі треба пояснити, що то не його і просто так чуже брати не можна. Якщо дитина зовсім маленька, покажіть їй приклад як треба просити іграшку або як можна обмінятись. Дуже важливо, щоб ви озвучили прохання, таким чином навчивши дитину правильно формулювати потрібні фрази. Якщо хазяїн не хоче ні давати іграшку, ні ділитись, поясніть своєму малюкові, що хлопчик чи дівчинка не хочуть давати, у кожного є свої речі і це нормально.
Частою причиною конфлікту є момент, коли треба йти з майданчика. Що робити?
виберіть правильну відповіть:
попередити;
домовитися;
взяти за руку і піти додому.
Перед тим, як йти додому попередьте дитину про це.Попереджувати варто не менше ніж 3 рази, між якими здійснювати короткі інтервали часу. Починайте попереджувати не пізніше ніж за 10-15 хвилин.
Прослідкуйте, щоб дитина закінчила розпочату гру. Насправді діти часто переключають діяльність і буває дуже рідко так, що малюк довго грається в одне й те саме. Головне – не переривати діяльність, тоді дитині легше буде покинути майданчик.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: