Квест створений до Дня народження нашого закладу з метою поглиблення знань вихованців про ОЦЕВУМ, популяризацію мистецьких напрямів освіти.
Бібліотека вебквестів
37
53
0
Квест створений до Дня народження нашого закладу з метою поглиблення знань вихованців про ОЦЕВУМ, популяризацію мистецьких напрямів освіти.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Привіт, мій юний друже!
Мене звати Віктор, я - палкий прихильник ОЦЕВУМу вже протягом багатьох років. Я – глядач. Ні-ні, не особливий, не критик, а звичайний такий собі глядач. Щодня я влаштовуюся у зручне крісло, беру в руки чашку ароматної кави, відкриваю вікно… і дивлюся! Ні, не виставу, не концерт, я спостерігаю… за життям. Так-так, я живу навпроти ОЦЕВУМу, і бачу, як ти поспішаєш на заняття, як твій керівник приходить на годинку раніше, як ви із друзями по закінченню ще зупиняєтеся, щоб обговорити важливі новини. До речі про новини: ти знаєш який сьогодні день?
Ні?! Сьогодні День народження ОЦЕВУМу, тому пропоную тобі перевірити свої знання. У мене було достатньо часу, щоб підготувати тобі завдання, тому сідай зручніше та пригадуй все.
Перша підказка: ГАЗЕТА.
Бажаю успіху!
Раптом що забудеться шукай інформацію за Qr-кодом.
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
3 сповіщення.
5 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю! Нарешті ми побачилися! Можливо ти мене уявляв не таким, але ніхто не знає насправді як я виглядаю. Цікаво, тому що пройшовши весь квест я підготував для тебе сюрприз, а поки що лови запитання, щоб перейти на наступний рівень:
Скільки років ОЦЕВУМу виповнюється сьогодні?
1) 25 років
2) 26 років
3) 78 років
4) вже повнолітній, але до пенсії ще далеко.
Із питанням про заклад ти впорався(-лася). Цікаво чи впораєшся так само успішно, коли запитання будуть про колективи?
Розпочинай свій шлях з ГОДИННИКА
Як розшифровується скорочена назва ПОЦЕВУМ?
Молодець! Я в тобі навіть не сумнівався....
Наступне завдання знайдеш, натиснувши на ГОЛУБА!
На жаль, я голубка, пошукай ще!
Який повний слоган ОЦЕВУМу?
Який ти молодець! Рухаємося далі?
Тоді відшукай ТЕЛЕФОН
Здається, у нас телефонний дзвінок....
Здогадаєшся яку назву має цей рінгтон?
І знову правильна відповідь! Ну що ж...перейдемо до більш складних запитань.
Наступне завдання шукай, натиснувши на КОРГІ
Не лише радісні події я спостерігав за ці роки на площі. Була одна ніч - найстрашніша, яка перевернула існування закладу. Трапилося це з 1 на 2 травня 2002 року. Що я маю на увазі? (Відповідь ОДНЕ слово).
Це було жаливо, але відновлення будівлі розпочалося майже одразу та тривало 7 років. Робота колективу не припинялася ні на мить.
Ну що ж із цим ти також впорався(-лася)!
Далі завдання підкаже КАПЕЛЮХ
Ну що ж ти так... Я Лабрадор!
Помилився! Моя порода - кокер спанієль!
Скільки відділів має ОЦЕВУМ?
(введи цифрою)
Ти справжній Оцевумник-знавець!
Але вихід з цього рівня знайдеш відшукавши мене
Підказка: я буду в 🎩
Цей рівень містить 13 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
1 сповіщення.
11 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ось і закінчився твій невеличкий квест. Сподіваюся, що ти не сильно заморився і що тобі було цікаво. Квест закінчується, а історія ОЦЕВУМу ще триває і буде продовжуватися....
Скажу тобі по секрету, що колективи, які ти сьогодні розгадував мають ЗВАННЯ - це дуже почесно та дуже важливо для них. Але насправді гуртків у закладі ой як багацько, тому ти з легкістю можеш обрати собі до душі будь-який напрям. Символіку ОЦЕВУМу ти розгадував на початку, але я залишив на кінець особливий малюнок, який об'єднує всі гуртки.
Як одним словом назвати цей малюнок?
Щиро тебе вітаю, мій юний друже!
Ти офіційно підтвердив звання ОЦЕВУМника, а це дуже почесно!
Ми пишаємося тим, що маємо в своїх прихильниках такого вірного товариша, як ти. Сподіваємося, що зовсім скоро зустрінемося на наших концертах!
Від усіх оцевумників лови 😘 і стікери
(ти можеш їх завантажити на свій телефон або комп'ютер!)
Розпочнемо з найстаршого колективу.
Твоє завдання написати назву колективу, а щоб ти точно впорався із цим завданням лови декілька підказок:
Колектив був створений 1983 року.
На даний час колектив має трьох керівників.
Емблема колективу:
Символом колективу є Містер Ча, саме від нього Сергій Вікторович знає так багато анекдотів. Ні для кого не секрет, що в колективі більше дівчат, ніж хлопців, тому саме Містер Ча одного разу допоміг Людмилі Василівни виграти чемпіонат ставши її партнером.
Супер! Ти відгадав, ну що ж їдемо далі - шукай 1 двері зліва - ТАНЦЮВАЛЬНА ЗАЛА.
Ох...пам'ятаю я цей колектив.... Колись на фасаді було гучне відкриття після пожежі, вони так танцювали, що всі присутні не могли стримати оплесків і гул стояв ще цілих 10 хвилин. Уявіть собі ця традиція зберігається вже 36 років. Здогадаєшся що це за колектив переглянувши номер?
Молодець!
Рухаємося далі - натисни на 2 двері зліва - тільки тихенько.
Там якраз заняття циркової студії.
Ти тут вперше? Пересувайся обережно та постарайся нічого не чіпати.
Тобі пощастило поглянути на виступи одних з найкращих вихованців студії. Подобається? А назву студії пам'ятаєш?
Скажу тобі по секрету: керівники студії познайомилися завдяки булавам. Не віриш? Уяви собі виступ молодого хлопця, який вправно жонглює булавами, і тут, випадково, одна із них летить не в руки, а потрапляє в дівчину Юлю. Ну звісно...звісно... були сльози, вибачення, образи, але потім народилася любов. Саме ця любов одне до одного, до колективу, до вихованців і дає життя студії протягом 19 років.
Молодець! Рухаєшся швидко та вірними відповідями!
Наступні двері - наступна підказка!
Сюди потрібно заходити дуже тихенько, бо якраз в цю хвилину триває репетиція вистави, яка два роки тому розпочалася саме з аншлагу.
Колектив із цією виставою вже здобув заслужену перемогу в рамках ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Театральна легенда» імені М.Д. Силаєва у м. Краматорську Донецької області, де був нагороджений в 5 номінаціях.
Але це не єдина вистава, якою пишається Студія. Тільки палкий глядач і керівник колективу знають точну кількість вистав, які були представлені глядачу - а їх ой як багацько було. Вже і я не пригадаю!
На сьогоднішній день Студія – не зібрання «зірочок», а гурт однодумців, творча родина, де кожному затишно і цікаво, а об’єднує всіх любов до театру.
Яка назва театральної студії?
Підказку знайдеш на афіші.
Молодець!
Наступне завдання шукай, натиснувши на ВІКНО
Якщо ти був уважним, мій юний друже, то на вікнах нашого закладу в одному з кабінетів можна було побачити взимку сніжинок. Їх вирізали вихованці якраз цього колективу.
Діяльність колективу можна описати за допомогою смайликів:
🤲 + 🖌 + 🎨 = 🖼
Ну гаразд...гаразд...ще одна, але зовсім маленька підказка:
Згадаєш назву птаха - символ колективу - отримаєш назву!
Бачу ти справжній знавець гуртків!
Гаразд рухаємося далі по колу - наступні двері справа. Чуєш? Гудять машинки? Там шиють нові костюми наші вихованці. Давай заглянемо туди.
Ой як я чекав, коли ти сюди заглянеш!
Це унікальний колектив, при чому єдиний в нашому закладі такого напряму. Діти не лише самі створюють, виготовляють, а ще й шиють костюми та демонструють їх на сцені!
Довгий час керівник колективу шукала ідеї в газетах, журналах, по телебаченню, але перше та довге натхнення прийшло тоді, коли довелося зшивати куліси, які залишилися після пожежі. Як і у всіх митців, саме в цей час з'явилася ідея створити такий самобутній колектив, який знають майже скрізь.
Ви лише погляньте, як майстерно рухаються дівчата та в які яскраві костюми одягнені.
Назву колективу пригадаєте?
Рухаємося доволі швидко!
Ну що ж - наступні двері відкривай скоріше!
Якщо ти частенько буваєш на концертах, тоді тобі відомо як багато танцювальних груп є в закладі, але колективів всього 5. І кожен із них унікальний та неповторний.
Про що це я? Назву цього колективу знають майже по всій Україні та за її межами, а вимовити повну назву можуть далеко не всі... Але зараз не про це.
Уяви собі, історія цього колективу розпочинається з 2006 року та з 12 вихованців, а вже нині - це один із найбільших хореографічних колективів на Полтавщині, який об’єднав понад 150 талановитих учасників.
Як палких глядач скажу: для того, щоб зрозуміти колектив - варто одного разу переглянути їхній виступ. Народні традиції, історія, українська культура - це все про них.
Ну що здогадався яка назва колективу?
Гаразд дам підказку: Назва дослівно тлумачиться як «гірська стежка», поетично – це «шлях який веде до зірок», тобто шлях до успіху.
Ну все, далі сам(-а) !
Молодець! Ще одні двері - нове завдання!
Давай заглянемо туди!
Тут все просто: назву колективу легко відгадати лише поглянувши на взуття в якому виступають вихованці.
Існує таємничий секрет, що колектив існує в такому масштабі 17 років саме завдяки партнерській співпраці з батьками. Народний танець, скажу вам, завжди мені подобався, а тим паче тоді, коли керівник колективу почала робити такі яскраві постановки. Але репертуар колективу містить не лише танці регіонів України, а й ще танці народів світу.
Ви лише перегляньте відео - яка краса!
Назву колективу здогадалися?
Ти знову молодець!
Наступне завдання шукай вгорі, натиснувши на першу лампу!
я не підказка, а всього на всього лише сміттєвий бак
Цей колектив можна знайти за запахом глини та замурзаними дітьми.
О так, що не виставка в Полтаві - вони завжди там! А які чудові роботи з глини. І як тільки так в них виходить майстерно створювати?
Гурток кераміки існує вже 13 років і на сьогодні він налічує 57 вихованців.
Не лише я гадаю, що вони найкращі. Вихованці гуртка – багаторазові учасники та призери конкурсу юних майстрів народних ремесел, обласних конкурсів та ін. Що там вихованці, керівник колективу і сама може показати майстер-клас або виграти будь-який конкурс.
До речі, з нею пов'язана цікава історія: коли керівник приходила вперше в ОЦЕВУМ, щоб влаштуватися на роботу - як доказ своєї професійності, в руках несла глиняний глечик. Але спіткнулася... Сама вона не постраждала, але глечик, на жаль, розбився. Бачив це все на власні очі та дуже хвилювався, але судячи з того, яка щаслива вона вийшла через годинку - на роботу її все таки взяли.
Здогадалися яка назва колективу?
Молодець! Наступне завдання тобі підкаже - колона зліва!
Таємниця, яку приховує колона - назва колективу, який рідко з'являється на сцені, оскільки їхня праця більш помітна в Інтернеті. Чесно зізнаюся з новітніми технологіями я не сильно подружився, але пам'ятаю їхню першу газету створену самими вихованцями.
Ось вже 13 років діти вчаться самостійно проводити збори редакції, готувати і брати інтерв'ю, домовлятися з респондентами, опрацьовувати матеріал, писати роботи у різних жанрах публіцистик.
Назва колективу складається з 2 слів, одне із них дізнаєшся розгадавши ребус.
Якщо відгадав назву - впиши її!
Я тобою пишаюся!
Ну що ж останнє завдання приховує колона справа!
У кожного в світі є своя країна,
Одна незабутня, як в нас Україна.
Можливо, вона не є ідеальна,
Та прагне до змін, найбільше – моральних.
На землі однакових нема,
Так само і Україна – одна.
Схожу на неї ніде не знайдеш,
Разом із нею ти кращим зростеш.
Уяви собі, цей вірш написав не я, а юна вихованка цього колективу - їй усього 12 років. Взагалі віршів у колективі вже чимало, тому що діти навчаються їх писати вже протягом 15 років і, навіть, випускають власні книги. Загадувати поки не буду, але здається в майбутньому декілька відомих письменників із цього колективу ти зустрінеш :)
Назва колективу - одне слово, яке є дуже символічним!
Здогадався(-лася)?
Я добряк, тому підказку все таки дам:
Виявляється ти із сміливих!
Вихід знайдеш, якщо натиснеш на 12 лампу!
Рефлексія від 15 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: