Квест дає змогу в ігровій формі повторити, закріпити та розширити знання про час, одиниці часу. Удосконалити навички правильно визначати та називати час за годинником.
Бібліотека вебквестів
74
111
0
Квест дає змогу в ігровій формі повторити, закріпити та розширити знання про час, одиниці часу. Удосконалити навички правильно визначати та називати час за годинником.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Привіт, юний друже!
Я - професор математик, мене звуть Майстер Часу, займаюся вивченням одиниць часу, перетворенням іменованих чисел, навчаю дітей як користуватися годинником: визначати та називати час за годинником різними способами. Особливо полюбляю придумувати для дітей математичні головоломки, лабіринти, квести.
Нещодавно мені до рук потрапила книжка, яку написав Євген Львович Шварц, "Казка про втрачений час". Сюжет казки про хлопчикаПетю Зубова, учня 3 класу, школи №14. Він зовсім не цінував час, витрачав його на дрібниці, лінувався вчитися. І ось одного разу хлопчик перетворюється на старого дідуся. Він не знає, що робити, і в паніці тікає в ліс. У лісі він дізнається про причину його старості. Злі чарівники крадуть час у дітей, які витрачають його даремно.
Та повернути все на свої містя можливо. Треба лише твоя допомога.У кімнаті заховані підказки, за якими ховаються частини ключа. Тобі треба бути надзвичайно уважним, щоб знайти усі частини і отримати спеціальний ключ. Саме він відкриє двері до скарбниці часу. І тоді Петя Зубов знову стане дитиною і зможе, так як і ти, навчатися в школі, в своєму класі. А злі чарівники зникнуть, бо цей час ти проведеш корисно.
Не гай часу! Пригоди кличуть!
Цей рівень містить 19 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
18 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Тобі необхідно з частинок скласти єдиний ключ- це два слова. Він допоможе відкрити шлях до перемоги і врятувати час і самого Петю Зубова.
ТИ СПРАВЖНІЙ МОЛОДЕЦЬ! Ти дійсно корисно провів такий дорогоцінний час. Будьливим і надалі сміливим, наполегливим, готовим завжди прийти на допомогу. Бережи час, витрачай його з корисю!
Прочитай уважно задачу, подумай та дай відповідь. Секвоя уже прожила 23 століття, а сосна довговічна - удвічі довше. Скільки століть прожила сосна довговічна? Відповідь запиши в рамочку внизу.
Чудовий початок! От тобі за твої старання частинка ключа - а
Десятиліття - це скільки років?
Так тримати! Ти супер! Та це питання було занадто легке. Ключ в наступному питанні.
Скільки десятиліть має століття?
Чудово! Ти досить легко орієнтуєшся в часі. За це тобі ще одна частинка ключа - у
Наступний крок до спасіння часу. Тисячоліття - це скільки: століть, десятиліть, років?
Просто супер! Отримуєш ще одну частинку ключа - ц
Подумай і скажи. скільки днів має тиждень?
Так тримати. Дуже добре. Наступна частинка ключа - і
Рік має 52 тижні. А скільки місяців має рік?
Ну, ти просто геній! Я у захваті! За твої знання отримуєш ще частинку ключа - с
Ти навчаєшся у трєтьому класі, тобі вже 9 років. А рік звичайний скільки має днів? Подумай і дай відповідь. Успіхів.
Оце так мозок! Оце так розум! За твої знання і нагорода - ч
Я,Майстер Часу, маю своїх помічників - одиниці часу. Запиши ці одиниці часу від найменшої до найбільшої. Їх три , запиши в однині.
Так, ти впорався і зцим завданням. Дуже добре! Та це відомо навіть дошкільнику. За таке ключі не дають.
А чи знаєш ти скільки годин має доба?
Добре! Я просто хотів перевірити твої обширні знання.
Скільки хвилин має година?
Добре в тебе виходить рахувати. Молодець. Це завжди зможе з економити час на виконання домашніх завдань, а решту часу провести над читанням книжок. Почни з моєї улюбленої про час: "Казка про втрачений час".
На годиннику позначено числа від 1 до 12. Це нічні та ранкові години. З півночі до полудня минає 12 годин. А що таке північ?
Чудова відповідь! За це можна отримати ще одну частину ключа - н
Полудень - це середина доби. Рухаючись за годинниковою стрілкою після 12 години, продовжуй рахувати: 13, 14 і так до 24 години. Це - години дня та вечера. Чисел після 12 ти не побачиш на годиннику, люди просто запам'ятовують їх розміщення. Години по полудню можна називати двома способами. Спробуй, назви другим способом: четверта година дня.
Ну ти і ну! Молодчина! Просто герой нашого часу! За твої старання отримуй останю частину супер ключа - й
Будь-яка подія має початок, тривалість та кінець. Під час розв'язування задач на визначення тривалості події, варто користуватися формулами: Кінець події = початок події + тривалість події;
Тривалість події = кінець події - початок події;
Початок події = кінець події - тривалість події.
Розв'яжи задачу: Петя Зубов прийшов до школи о 9 годині ранку і вийшов зі школи о 2 годині дня. Скільки часу Петя провів у школі?
Запишіть лише відповідь.
Ти демонструєш чудові математичні знання, та ключ в іншому місті.
Якщо хвилинна стрілка переміститься з одного числа на наступне, то минуло 5 хвилин. Допиши речення (встав слово): Хвилинна стрілка переходить від цифри 1 до цифри 3 за ... .
Ти орієнтуєшся на циферблаті. Маєш поняття визначати час. Це тобі дуже знадобиться у подальшому житті. За це давати ключі не має сенсу.
Якщо хвилинна стрілка у правій частині годинника, використовуй слова по або на (10 годин 15 хвилин - це 15 хвилин по десятій або 15 хвилин на одиннадцяту)
Зразок введення у рядок ключа: 15 хв по десятій або 15 хв на одинадцяту
Скажи різними способами, котра година: 6 год 15 хв.
Думаю, що це завдання далося тобі нелегко, та впоравшись з ним, ти краще розумітимешся в часі. Що правда,ключ знаходиться в іншому місті.
Якщо хвилинна стрілка у лівій частині годинника, використовуй слова за або до ( 5год 45 хв - за 15 хв шоста або 15 хв до шостої)
ЗРАЗОК введення відповіді: за 15 хв шоста або 15 хв до шостої
Скажи різними способами, котра година на годиннику: 3год 40 хв;
Гарний результат! Я тобою пишаюся.
Розв'яжи задачу.
Бібліотека працює щодня з 10 год ранку до 8 год вечора, у суботу - з 10 год до 18 год, а в неділю - вихідний. Скільки годин на тиждень працює бібліотека? Задачу запиши діями. Або розвяжи на листку і запиши лише відповідь.
Вірю, що тобі довелося дуже попотіти, але є результат. А це завжди приємно. Молодець!
Розгадай ребус.
Ти молодчина! Вихід куди треба вставити ключ підкаже годинник.
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: