Головне меню порталу
Відбувся у вівторок 31 травня 2022 року о 18:00
«Уроки історії в стилі НУШ»
вчителька історії та правознавства, магістриня початкової освіти, вчителька початкової школи. Вихователька дітей раннього та дошкільного віку.
Вчителька початкової школи Вишнівської ЗОШ...читати все
вчителька історії та правознавства, магістриня початкової освіти, вчителька початкової школи. Вихователька дітей раннього та дошкільного віку.
Вчителька початкової школи Вишнівської ЗОШ №1 I-III ступенів.
приховати«Люблю саморозвиток та самовдосконалення. Роблю свою роботу з любов’ю. Прагну створювати таке освітнє середовище, де учні насолоджуються від працелюбності, навчання та культурності; вважають ці цінності крутими і сучасними.»
75 грн.
до 31 травня включно
90 грн.
з 01 червня
Мислячих людей не потрібно навчати патріотизму, навчати любові до своєї країни, мови, навчати відстоювати свою державу. Мислячий народ, керуючись силою критичної думки, розуміє, як і що слід змінювати у своїй країні, як змінюватись самому, яким історичним досвідом керуватися, щоб жити вільними людьми. Неоціненну роль такого компетентного мислення дає шкільна історія. Саме уроки історії у школі мають сформувати радість інтелекту, тобто – задоволення бути людиною, яка осмислює світ навколо себе, гармонійно розвинена, розуміє історичний розвиток свого народу у полікультурній системі світу.
Але, чому ж тоді наше суспільство так мало знає про минуле? Чому з труднощами вдається зіставити події у якійсь країні із подіями в той час в Україні? (наприклад : які події відбулися в Україні, коли у 1876 році Олександр Белл запатентував перший телефон?) Чому вивчення історії викликає стільки труднощів у здобувачів освіти?
Події нашого часу породили надзвичайно актуальні питання – Як слід навчати дітей історії, щоб вони почали її розуміти, аналізувати і робити висновки? Як реалізувати компетентнісний і діяльнісний підхід НУШ у вивченні історії у школі?
Даний вебінар, має на меті, представити увазі освітян модернізацію і нові принципи вивчення історії за проблемно-тематичним принципом. За допомогою практичних інструментів буде показано – що досліджувати, пізнавати, шукати і вирішувати – набагато цікавіше й корисніше, ніж заучувати, зазубрювати і запам’ятовувати, а потім забути. Історія має стати наукою, що вчить мислити. Ми розглянемо – як можна організувати творче учнівське дослідження, щоб хронологія, історичні поняття і події нарешті стали зрозумілими школярам.
Практичні поради, наочні інструменти навчання історії у школі, мають на меті закликати учителів розвивати критичне та творче мислення, розробляти спеціальні інструменти для аналізу історичних фактів, їх зіставлення і порівняння, наукового пошуку та опрацювання інформації. Сучасний підхід до уроків історії в стилі НУШ має мотивуюче впливати на здобувачів освіти, розвивати їх інтерес до вивчення минулого своєї країни та світу. Відходячи від традиційної інтерпретації минувшини, сучасні інструменти уроків історії розкриватимуть потенціал критичного, креативного мислення, феноменального запам’ятовування.
Представити діючі методичні рекомендації уроків історії в стилі НУШ.
розкрити суть компетентнісного, діяльнісного, дослідницького підходів НУШ на уроках історії у школах;
запропонувати практичні інструменти дослідження на уроках історії, спрямованих на розвиток критичного мислення та розуміння цілісної системи минувшини, виховання мислячих людей;
підвищити кваліфікацію педагогічних працівників та надихнути на створення цікавих та якісних уроків історії.
учасники та учасниці вебінару дізнаються про дієві методи подачі матеріалу на уроках історії.
познайомляться із авторськими ідеями проведення уроків історії в стилі НУШ.
Учителі історії, правознавства, громадянської освіти; керівники та заступники закладів освіти; викладачі навчальних закладів освіти; студенти педагогічних вузів; батьки.
Поширені запитання
Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.
Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list
Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list
У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.
Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.
Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.
Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.
Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».
Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатДивитись інші вебінари